Dobré dopoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

21 spolecna_vk_mladezLoni založená tradice slavnostního rozloučení s uplynulou sezónou volejbalové mládeže VK AGEL Prostějov zůstala zachována. Tentokrát se talentované naděje našeho oddílu sešly v pondělí 20. května odpoledne v Hotelu Tennis Club, kde jim klubové vedení vzdalo hold za skvělé výkony i výsledky v čerstvě skončeném soutěžním ročníku 2012/13.

Akce znovu proběhla po vzoru dlouholetých tenisových Večerů mistrů, jen slavil jiný z prostějovských top sportů. Na úvod promluvil šéf marketingové agentury TK Plus Miroslav Černošek. „Holky, máte za sebou krásnou a velmi úspěšnou sezónu. Společnost TK Plus je zvyklá na úspěchy, ale i v tenisu jsme k nim museli dospět postupnými kroky. Totéž se posledních pět let daří ve volejbalu, který jde naprosto správným směrem. Ženy VK jsou v České republice už půl dekády nejlepší a vy, děvčata, se jim teď ve svých věkových kategoriích vyrovnáváte. K čemuž vám gratuluji a moc za to děkuji,“ řekl Černošek směrem k mladým Agelkám.

Slovo si poté vzal předseda správní rady vékáčka Petr Chytil. „Chci říct jedno velké děkuji vám všem za výtečnou reprezentaci našeho klubu. Již pět let jsme v ČR nejlepší mezi ženami a pevně směřujeme k tomu, abychom byli oddílovou jedničkou také v dívčí mládeži. Ostatně když sečteme výsledky všech kategorií za uplynulý ročník 2012/13, byli bychom asi opravdu první. Oceňuji váš přístup a věřím, že z vás vyroste co nejvíc adeptek pro náš ženský A-tým,“ prohlásil Chytil.

Několik vět k přítomným teenagerkám vzápětí připojil též sportovní ředitel VK Peter Goga. „Přeji vám, ať vydržíte v maximálním nasazení a píli, další úspěchy se potom určitě dostaví. Za všechny dosažené v letošní sezóně moc děkuji a blahopřeji k nim, udělaly jste nám svými výkony, výsledky i hrou velkou radost,“ pravil Goga.

Na pódium pak vystoupaly téměř všechny mládežnické kolektivy našeho klubu. Zasloužené ocenění postupně převzaly mladší žákyně C, mladší žákyně B, mladší žákyně A, starší žákyně D, starší žákyně C, starší žákyně B, starší žákyně A, kadetky B, kadetky A a juniorky. Největší aplaus po právu sklidily výběry starších žákyň jako obhájce mistrovského titulu z loňska a kadetek coby stříbrných extraligových medailistek. „Velké uznání však zasloužíte úplně všechny, holky. Včetně děvčat z početně rozsáhlé přípravky, jež se sem z kapacitních důvodů už nevešly. Já bych rád na závěr zdůraznil jednu nesmírně důležitou věc: bez výborně fungujícího trenérského týmu u všech mládežnických družstev by to absolutně nešlo a jde o nezbytný klíč ke všem dosaženým úspěchům. Když k tomuhle i nadále budete vy hráčky přidávat svůj maximální zápal pro volejbal, můžeme společně pokračovat v nastoupené cestě. Ještě jednou všem moc děkuji,“ uzavřel šéftrenér mládeže VK Jaroslav Matěj.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments