Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

21 spolecna_vk_mladezLoni založená tradice slavnostního rozloučení s uplynulou sezónou volejbalové mládeže VK AGEL Prostějov zůstala zachována. Tentokrát se talentované naděje našeho oddílu sešly v pondělí 20. května odpoledne v Hotelu Tennis Club, kde jim klubové vedení vzdalo hold za skvělé výkony i výsledky v čerstvě skončeném soutěžním ročníku 2012/13.

Akce znovu proběhla po vzoru dlouholetých tenisových Večerů mistrů, jen slavil jiný z prostějovských top sportů. Na úvod promluvil šéf marketingové agentury TK Plus Miroslav Černošek. „Holky, máte za sebou krásnou a velmi úspěšnou sezónu. Společnost TK Plus je zvyklá na úspěchy, ale i v tenisu jsme k nim museli dospět postupnými kroky. Totéž se posledních pět let daří ve volejbalu, který jde naprosto správným směrem. Ženy VK jsou v České republice už půl dekády nejlepší a vy, děvčata, se jim teď ve svých věkových kategoriích vyrovnáváte. K čemuž vám gratuluji a moc za to děkuji,“ řekl Černošek směrem k mladým Agelkám.

Slovo si poté vzal předseda správní rady vékáčka Petr Chytil. „Chci říct jedno velké děkuji vám všem za výtečnou reprezentaci našeho klubu. Již pět let jsme v ČR nejlepší mezi ženami a pevně směřujeme k tomu, abychom byli oddílovou jedničkou také v dívčí mládeži. Ostatně když sečteme výsledky všech kategorií za uplynulý ročník 2012/13, byli bychom asi opravdu první. Oceňuji váš přístup a věřím, že z vás vyroste co nejvíc adeptek pro náš ženský A-tým,“ prohlásil Chytil.

Několik vět k přítomným teenagerkám vzápětí připojil též sportovní ředitel VK Peter Goga. „Přeji vám, ať vydržíte v maximálním nasazení a píli, další úspěchy se potom určitě dostaví. Za všechny dosažené v letošní sezóně moc děkuji a blahopřeji k nim, udělaly jste nám svými výkony, výsledky i hrou velkou radost,“ pravil Goga.

Na pódium pak vystoupaly téměř všechny mládežnické kolektivy našeho klubu. Zasloužené ocenění postupně převzaly mladší žákyně C, mladší žákyně B, mladší žákyně A, starší žákyně D, starší žákyně C, starší žákyně B, starší žákyně A, kadetky B, kadetky A a juniorky. Největší aplaus po právu sklidily výběry starších žákyň jako obhájce mistrovského titulu z loňska a kadetek coby stříbrných extraligových medailistek. „Velké uznání však zasloužíte úplně všechny, holky. Včetně děvčat z početně rozsáhlé přípravky, jež se sem z kapacitních důvodů už nevešly. Já bych rád na závěr zdůraznil jednu nesmírně důležitou věc: bez výborně fungujícího trenérského týmu u všech mládežnických družstev by to absolutně nešlo a jde o nezbytný klíč ke všem dosaženým úspěchům. Když k tomuhle i nadále budete vy hráčky přidávat svůj maximální zápal pro volejbal, můžeme společně pokračovat v nastoupené cestě. Ještě jednou všem moc děkuji,“ uzavřel šéftrenér mládeže VK Jaroslav Matěj.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments