Dobré dopoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Autobusové zájezdy fanoušků volejbalistek VK Prostějov zdarma na venkovní zápasy jejich milovaného týmu jsou v nové ekonomické realitě klubu minulostí, snad až na občasné výjimky. Přesto si několik nejvěrnějších příznivců Hanaček našlo cestu do sto kilometrů vzdálené Ostravy na první bitvu aktuálního ročníku UNIQA extraligy.

A vyplatilo se hned několikanásobně. Nejdůležitější samozřejmě byla radost z jednoznačného vítězství 3:0, v jehož výši asi málokdo věřil či doufal. Hostující veselí navíc podpořila osobní přítomnost několika rodinných příslušníků prostějovských hráček, které se s nimi logicky srdečně zdravily a některé si pak domů odvážely i bohatou výslužku v podobě chutného proviantu.
Euforii menšinového tábora vékáčka pak na severu Moravy dokonala maminka nahrávačky Michaely Zatloukalové, jež vyhrála diváckou soutěž a za odměnu dostala zajímavou cenu. Zpáteční cesta všech příslušníků VK se pochopitelně nesla ve výborné atmosféře, byť plejerky s realizačním týmem vyrazily vstříc svému městu namísto původním autobusem rozdělené do dvou osobních vozů + jedné dodávky. A Petra Kojdová s Marií Toufarovou dokonce zůstaly na neděli v Ostravě, kde v minulosti dva roky působily.
Domácím fandům naopak zůstal po hladké prohře jen smutek, tak je trenér i kapitánka TJ aspoň pochválili za hlasitou přízeň. „Děkujeme tradičně výborným fanouškům, kteří i na začátku nové sezóny parádně fandili a bubnovali,“ ocenila Kateřina Zemanová. Jenže co naplat: kompletní porce báječné nálady putovala v sobotním večeru do Prostějova!

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments