Příjemnou noc, dnes je pátek 14.12.2018
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Autobusové zájezdy fanoušků volejbalistek VK Prostějov zdarma na venkovní zápasy jejich milovaného týmu jsou v nové ekonomické realitě klubu minulostí, snad až na občasné výjimky. Přesto si několik nejvěrnějších příznivců Hanaček našlo cestu do sto kilometrů vzdálené Ostravy na první bitvu aktuálního ročníku UNIQA extraligy.

A vyplatilo se hned několikanásobně. Nejdůležitější samozřejmě byla radost z jednoznačného vítězství 3:0, v jehož výši asi málokdo věřil či doufal. Hostující veselí navíc podpořila osobní přítomnost několika rodinných příslušníků prostějovských hráček, které se s nimi logicky srdečně zdravily a některé si pak domů odvážely i bohatou výslužku v podobě chutného proviantu.
Euforii menšinového tábora vékáčka pak na severu Moravy dokonala maminka nahrávačky Michaely Zatloukalové, jež vyhrála diváckou soutěž a za odměnu dostala zajímavou cenu. Zpáteční cesta všech příslušníků VK se pochopitelně nesla ve výborné atmosféře, byť plejerky s realizačním týmem vyrazily vstříc svému městu namísto původním autobusem rozdělené do dvou osobních vozů + jedné dodávky. A Petra Kojdová s Marií Toufarovou dokonce zůstaly na neděli v Ostravě, kde v minulosti dva roky působily.
Domácím fandům naopak zůstal po hladké prohře jen smutek, tak je trenér i kapitánka TJ aspoň pochválili za hlasitou přízeň. „Děkujeme tradičně výborným fanouškům, kteří i na začátku nové sezóny parádně fandili a bubnovali,“ ocenila Kateřina Zemanová. Jenže co naplat: kompletní porce báječné nálady putovala v sobotním večeru do Prostějova!

Total Comments

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Total Comments

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Total Comments

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.

Total Comments