Příjemnou noc, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Autobusové zájezdy fanoušků volejbalistek VK Prostějov zdarma na venkovní zápasy jejich milovaného týmu jsou v nové ekonomické realitě klubu minulostí, snad až na občasné výjimky. Přesto si několik nejvěrnějších příznivců Hanaček našlo cestu do sto kilometrů vzdálené Ostravy na první bitvu aktuálního ročníku UNIQA extraligy.

A vyplatilo se hned několikanásobně. Nejdůležitější samozřejmě byla radost z jednoznačného vítězství 3:0, v jehož výši asi málokdo věřil či doufal. Hostující veselí navíc podpořila osobní přítomnost několika rodinných příslušníků prostějovských hráček, které se s nimi logicky srdečně zdravily a některé si pak domů odvážely i bohatou výslužku v podobě chutného proviantu.
Euforii menšinového tábora vékáčka pak na severu Moravy dokonala maminka nahrávačky Michaely Zatloukalové, jež vyhrála diváckou soutěž a za odměnu dostala zajímavou cenu. Zpáteční cesta všech příslušníků VK se pochopitelně nesla ve výborné atmosféře, byť plejerky s realizačním týmem vyrazily vstříc svému městu namísto původním autobusem rozdělené do dvou osobních vozů + jedné dodávky. A Petra Kojdová s Marií Toufarovou dokonce zůstaly na neděli v Ostravě, kde v minulosti dva roky působily.
Domácím fandům naopak zůstal po hladké prohře jen smutek, tak je trenér i kapitánka TJ aspoň pochválili za hlasitou přízeň. „Děkujeme tradičně výborným fanouškům, kteří i na začátku nové sezóny parádně fandili a bubnovali,“ ocenila Kateřina Zemanová. Jenže co naplat: kompletní porce báječné nálady putovala v sobotním večeru do Prostějova!

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments