Dobrý večer, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 repre1V plném proudu je jedenáctidenní soustředění reprezentace volejbalistek České republiky, které od středy 12. do soboty 22. červnaprobíhá v Prostějově. Pod vedením italského kouče Carla Parisiho se v hale Sportcentra DDM připravuje parta převážně mladých hráček včetně trojice z VK AGEL.

Již předchozích několik týdnů s národním výběrem absolvovaly nahrávačka Pavla Vincourová a smečařka Andrea Kossányiová, jež nyní nechybí ani v domácím prostředí svého současného oddílu. Na Hané je teď navíc doplnila ještě třetí prostějovská plejerka, a to smečařka či univerzálka Kateřina Kočiová.

Do současného kolektivu ČR, který opustily dovolenou si užívající zkušenější opory, patří i další ženy s minulostí ve „vékáčku“: nahrávačka Šárka Kubínová (Köniz - Švýcarsko) a blokařka Nikol Sajdová (Postupim - Německo).

Kromě těchto pěti výše jmenovaných od středy poctivě dřou ještě například smečařka či libero Ivana Cebáková (Slavia Praha), blokařky Ivona Svobodníková (Köniz - Švýcarsko) a Iva Nachmilnerová (Olomouc) nebo libero Veronika Dostálová (Olymp Praha).

Carlo Parisi má k ruce členy svého realizačního týmu - trenérskou asistentku Lucii Václavíkovou, manažera Enza Barbara i maséra Martina Sedláka. A pod jejich dohledem dostávají děvčata pořádně zabrat. Denně absolvují dvě fáze, nejprve dopolední s posilovnou a poté odpolední v podobě velmi dlouhého herního tréninku přímo na palubovce. Carlo je přitom znám jako hodně náročný lodivod a perfekcionista, takže každé jednotlivé cvičení svým ovečkám velmi podrobně vysvětlí (s pomocí překladu Václavíkové z italštiny do češtiny) a následně jej často přerušuje, aby svěřenkám okamžitě a detailně vysvětlil, v čem dělají chyby, jak provedení zlepšit.

„Pan Parisi je skutečně dost náročný trenér, ale to nám mladým holkám může jedině pomoct. Únavu samozřejmě cítíme a ještě roste, což však musíme překonat. Program je sice nabitý, ovšem na odpočinek nějaký čas také dostaneme. Po konci soustředění v Prostějově máme dva týdny volna, na něž se fakt moc těším,“ pověděla Večerníku s úsměvem Andrea Kossányiová mající v českém mančaftu klubové parťačky Pavlu Vincourovou a Kateřinu Kočiovou.

O průběhu soustředění si detailněji můžete přečíst v rámci aktualizovaného zpravodajství na www.vecernikpv.cz. Více o tréninkovém kempu volejbalistek ČR v našem městě pak najdete v příštím tištěném vydání Prostějovského Večerníku, které vychází 24. června!

Volejbalová reprezentace již trénuje v Prostějově (odkaz na článek)

„Kouč nám dává do těla,“ povzdechla si Andrea Kossányiová (odkaz na článek)

3.den s reprezentací volejbalu v Prostějově (odkaz na článek)

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments