Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Úterý 22. ledna bude dnem, kdy volejbalistky VK Prostějov sehrají odvetu osmifinále evropského CEV Cupu žen 2018/2019 doma proti CSM Alba Blaj. Střetnutí v hale Sportcentra DDM začne za dva týdny od 18:00 hodin. Vzhledem k výsledku úvodního vzájemného duelu, který rumunský celek v Transylvánii ovládl suverénně 3:0 (16, 12, 16), je vysoce pravděpodobné, že pro Hanačky se odvetný mač zároveň stane i letošní rozlučkou s mezinárodní pohárovou scénou.

„Blaj má v současném složení opravdu velikánskou sílu opřenou o špičkové hráčky světové úrovně. Porazit je 3:0 nebo 3:1, ještě navíc získat i zlatý set by se proto rovnalo malému sportovnímu zázraku, k nimž dochází jen výjimečně,“ nedělá si žádné iluze hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš. Přesto od svých svěřenkyň bude vyžadovat maximum možného. „Nikdo z nás určitě nechce, abychom i napodruhé dostali od Alby takovou nálož. Proto se musíme pokusit o co nejlepší výkon a svést s jasným favoritem aspoň trochu vyrovnaný boj. Ať nemají fanoušci požitek jen ze hry soupeřek, ale pokud možno i z té naší,“ přeje si Petráš.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments