Dobrý podvečer, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Úterý 22. ledna bude dnem, kdy volejbalistky VK Prostějov sehrají odvetu osmifinále evropského CEV Cupu žen 2018/2019 doma proti CSM Alba Blaj. Střetnutí v hale Sportcentra DDM začne za dva týdny od 18:00 hodin. Vzhledem k výsledku úvodního vzájemného duelu, který rumunský celek v Transylvánii ovládl suverénně 3:0 (16, 12, 16), je vysoce pravděpodobné, že pro Hanačky se odvetný mač zároveň stane i letošní rozlučkou s mezinárodní pohárovou scénou.

„Blaj má v současném složení opravdu velikánskou sílu opřenou o špičkové hráčky světové úrovně. Porazit je 3:0 nebo 3:1, ještě navíc získat i zlatý set by se proto rovnalo malému sportovnímu zázraku, k nimž dochází jen výjimečně,“ nedělá si žádné iluze hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš. Přesto od svých svěřenkyň bude vyžadovat maximum možného. „Nikdo z nás určitě nechce, abychom i napodruhé dostali od Alby takovou nálož. Proto se musíme pokusit o co nejlepší výkon a svést s jasným favoritem aspoň trochu vyrovnaný boj. Ať nemají fanoušci požitek jen ze hry soupeřek, ale pokud možno i z té naší,“ přeje si Petráš.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments