Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Středoevropskou ligu žen, kterou prostějovské volejbalistky ovládly roku 2011, hraje v aktuální sezóně pouhých sedm družstev včetně jednoho českého – suverénních lídryň národní UNIQA extraligy z Olomouce.

V MEVZE se výběru úpéčka od dvou úvodních porážek 1:3 v Mariboru a 2:3 s Békéscsabou už daří lépe, po listopadovém smetení Slávie EU Bratislava 3:0 si teď zkraje uplynulého týdne poradil i s Mladostí Záhřeb. Na vlastním hřišti chorvatský celek zdolal 3:1 (10, 15, -20, 22). K postupu do závěrečného Final Four stačí průběžně čtvrtým Hanačkám jedno tříbodové vítězství ze dvou zbývajících střetnutí dlouhodobé fáze, k nimž nastoupí 29. ledna ve slovinském Kamniku a v dosud neurčeném termínu doma proti Strabagu Bratislava.
Středoevropská liga žen 2018/19 – průběžné pořadí základní části: 1. Branik Maribor (Slovinsko) 11, 2. Swietelsky Békéscsaba (Maďarsko) 11, 3. Slávia EU Bratislava (Slovensko) 9, 4. UP Olomouc (Česko) 7, 5. Mladost Záhřeb (Chorvatsko) 7, 6. Strabag Bratislava (Slovensko) 6, 7. Calcit Kamnik (Slovinsko) 3.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments