Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Za necelé dva týdny již propukne první ze dvou hlavních vrcholů tuzemské volejbalové sezóny. O víkendu 2. a 3. února to bude závěrečný turnaj Final Four Českého poháru žen 2018/2019 hraný na území brněnského Králova Pole v tamní Městské hale míčových sportů ve Vodově ulici. Znám už je přesný časový program akce.

V sobotu 2. února jsou na programu oba semifinálové zápasy, nejprve od 16.00 hodin VK Prostějov – Volejbal Přerov a následně od 18.30 hodin UP Olomouc – Olymp Praha. Postupující proti sobě nastoupí ve finále v neděli 3. února od 17.00 hodin. Prostějovské volejbalistky obhajují trofej ČP z minulého roku a celkem ovládly tuto soutěž desetkrát za posledních jedenáct let. Tentokrát však už nejsou největšími favoritkami, neboť tuhle roli plní papírově kvalitnější rivalky Univerzity Palackého. „Naším hlavním cílem pro vyvrcholení Českého poháru určitě je zvládnout vítězně semifinále proti Přerovu a tím postoupit do rozhodujícího utkání. Tam očekávám silnou Olomouc, a pokud se jí skutečně postavíme, budeme moci jedině překvapit. I když stále platí, že do každého zápasu jdeme s touhou vyhrát,“ řekl o blížícím se pohárovém Final Four kouč vékáčka Lubomír Petráš.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments