Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Docela hodně se poslední dobou ve volejbalových kuloárech rozebíralo, jestli jsou ženy VK Prostějov v současném hráčském složení schopné porazit (či dokonce porážet) své olomoucké rivalky, od loňského léta naopak posílené. Obecně se předpokládalo, že v sobotu 23. února může být šance získat cenný skalp pro vékáčko poměrně slibná. Leč realita ukázala něco jiného, znovu totiž uspěly favoritky z hanácké metropole. Tentokrát 3:1.

Přesto prostějovský kouč i hráčky čelili po další vzájemné prohře opakovaným dotazům médií, zda ve zbytku sezóny soka přece jen aspoň jednou zdolají. Na což právě trenér Lubomír Petráš a například též kapitánka Helena Horká odpověděli shodně – přitom nezávisle na sobě – že důležitější než nahánět úpéčko je momentálně něco jiného. Co?
Pravidelně porážet všechny ostatní extraligové soupeře včetně Liberce, se kterým se personálně oslabené obhájkyně mistrovského titulu rvou během aktuální sezóny na srovnatelné herní i výsledkové úrovni. Ať si totiž někteří nároční fanoušci myslí, co chtějí, pro stávající výběr volejbalistek Prostějova by už samotný postup do extraligového finále 2018/19 znamenal ohromný úspěch. A v součtu s pohárovým stříbrem by vzhledem k veškerým okolnostem posvětil letošní ročník coby výborný.
Zatímco na UP mají děvčata VK pořád jasně viditelnou výkonnostní ztrátu, se zmíněnou Duklou je pojí vyrovnanost. A nijak extra odskočené nejsou od několika dalších protivníků (Olymp Praha, Šelmy Brno, KP Brno, Přerov). Tím pádem je skutečně mnohem rozumnější dívat se pod sebe s maximální koncentrací na to, aby se všechny tyhle nebezpečné konkurenty podařilo udržet za zády i v konečném pořadí UNIQA extraligy. Pokus o senzační bonus v podobě zaskočení úpéčka může přijít na řadu až za odměnu po splnění medailového zásadního cíle. Tedy v případné finálové sérii.

Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments