Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Propagace volejbalu na prostějovských základních školách v podání oddílu VK Prostějov nabrala pořádné otáčky. Další v řadě, kam sport zpod vysoké sítě zavítal, byla ZŠ v ulici Melantrichova.

Ve čtvrtek 28. března tam za vékáčko dorazili manažer Peter Goga, hlavní trenérka přípravky Barbora Korhoňová a nahrávačka ženského „A“-týmu Nicole Šmídová. A jednoduchá volejbalová cvičení si vyzkoušeli žákyně + žáci třídy 4. B s třídní učitelkou Renatou Jurčíkovou, jejíž dcera Adriana od dětství hraje za úspěšný hanácký klub a momentálně je členkou družstva juniorek.
Mezi třicítkou přítomných žákyň a žáků byla také jedna současná členka přípravky VK, desetiletá Izabela. Ta vždy společně s Bárou i Nicole předvedla konkrétní cvičení, aby ho vzápětí opakovaly všechny děti. Od rozcvičky se postupně přešlo k dalším individuálním cvikům s míčem a nakonec si v rámci hodiny tělesné výchovy všichni vyzkoušeli i pinkání přes síť (v tomto případě natažené gumové lano) ve skupinkách.
„Věřím, že i na Melantrišce se volejbalu nebudou bát a alespoň občas jej v téhle jednoduché formě zařadí do tělocviku. Za celý školní rok 2018/19 chceme se svou předváděcí hodinou navštívit všechny prostějovské základní školy. Na většině už jsme byli, poslední dvě nám ještě zbývají,“ řekl Peter Goga s tím, že ještě předtím přišla uplynulý pátek na řadu ZŠ Majakovského ve Vrahovicích.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments