Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Po těžkém roce, kdy došlo k utažení opasků a tím také ústupu z pozic, má po zisku stříbrných medailí dojít k novému snižování klubového rozpočtu. A i tentokrát dost výraznému. Tím pádem odejde většina členek základní sestavy z uplynulé sezóny, družstvo ještě víc omladí a pro soutěžní ročník 2019/2020 se obejde zřejmě bez jakýchkoliv hráčských hvězd. Proto se asi stane výsledkovou realitou boj o samotný postup do extraligového play-off mezi osmičku nejlepších družstev.Jak Večerník zjistil, konkrétně jsou na odchodu univerzálka, kapitánka i největší opora v jedné osobě Helena Horká (přestup do Šelem Brno), blokařka Veronika Bezhandolska, smečařky Petra Kojdová (obě buď do zahraničí, nebo do jiného ligového celku) i Lucie Polášková (definitivní konec kariéry) a možná také dvojice smečařka Marie Toufarová a blokařka Eva Rutarová.
Zůstat by naopak měly nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová i Klára Dvořáčková, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, libero Tereza Slavíková a univerzální plejerka Tereza Baláková. Tenhle výčet je však samozřejmě bez záruky, jedná se o podloženou spekulaci. Stejně jako v případě odhadu, že k některým korekturám možná dojde rovněž v realizačním týmu prostějovských žen.
Nové posily prý obecně nebudou nijak hvězdné, tím pádem se dá očekávat sice nadmíru perspektivní, ovšem co do herní kvality jen průměrný mančaft. Volejbalový „A“-tým vékáčka tudíž nastoupí ještě mnohem střídmější cestu než doteď.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments