Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Po těžkém roce, kdy došlo k utažení opasků a tím také ústupu z pozic, má po zisku stříbrných medailí dojít k novému snižování klubového rozpočtu. A i tentokrát dost výraznému. Tím pádem odejde většina členek základní sestavy z uplynulé sezóny, družstvo ještě víc omladí a pro soutěžní ročník 2019/2020 se obejde zřejmě bez jakýchkoliv hráčských hvězd. Proto se asi stane výsledkovou realitou boj o samotný postup do extraligového play-off mezi osmičku nejlepších družstev.Jak Večerník zjistil, konkrétně jsou na odchodu univerzálka, kapitánka i největší opora v jedné osobě Helena Horká (přestup do Šelem Brno), blokařka Veronika Bezhandolska, smečařky Petra Kojdová (obě buď do zahraničí, nebo do jiného ligového celku) i Lucie Polášková (definitivní konec kariéry) a možná také dvojice smečařka Marie Toufarová a blokařka Eva Rutarová.
Zůstat by naopak měly nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová i Klára Dvořáčková, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, libero Tereza Slavíková a univerzální plejerka Tereza Baláková. Tenhle výčet je však samozřejmě bez záruky, jedná se o podloženou spekulaci. Stejně jako v případě odhadu, že k některým korekturám možná dojde rovněž v realizačním týmu prostějovských žen.
Nové posily prý obecně nebudou nijak hvězdné, tím pádem se dá očekávat sice nadmíru perspektivní, ovšem co do herní kvality jen průměrný mančaft. Volejbalový „A“-tým vékáčka tudíž nastoupí ještě mnohem střídmější cestu než doteď.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments