Dobré ráno, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Oficiální informace o další budoucnosti volejbalového oddílu VK Prostějov ze strany jeho vedení stále nejsou. A Večerník už ví proč. Stěžejním termínem totiž je pondělí 10. června, kdy se má na zásadním jednání rozseknout několik nejdůležitějších věcí týkajících se nejen příští sezóny, ale i dalších nejbližších let.Do tohoto data si tedy musíme vystačit se zákulisními zprávami, které postupně prosakují. Některé z nich jsme zmínili už v našich předchozích vydáních, tak si je pojďme zrekapitulovat.
Fanoušky vékáčka samozřejmě nejvíc zajímá, jak bude vypadat hráčský kádr žen 2019/20. Po téhle stránce platí, že na odchodu jsou univerzálka Helena Horká, smečařky Petra Kojdová, Marie Toufarová i Lucie Polášková, blokařky Veronika Bezhandolska a Eva Rutarová. Tedy skoro celá základní sestava z uplynulého ročníku.
Kdo naopak zůstane? Nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová i Klára Dvořáčková, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, blokařka Gabriela Kozmík, libero Tereza Slavíková a univerzální hráčka Tereza Baláková.
O nových posilách se jedná a některé už jsou prý jisté, leč jejich jména mají být prozrazena až po výše zmíněném desátém červnu. Společně s celou klubovou strategií sázející teď již vyloženě na mládí.
Podstatnou skutečností, o které Večerník dosud ještě neinformoval, jsou pak změny v realizačním týmu. Hlavním koučem by sice měl zůstat Lubomír Petráš, ale pokračovat dál nebude jeho asistent i šéftrenér mládeže Lukáš Miček. Na jeho post mládežnického lídra v podstatě už nastoupil zkušený Aleš Novák, vyloučeny nejsou ani personální korektury u jednotlivých výběrů hanáckých dívek od juniorek přes kadetky a starší i mladší žákyně.
Tou úplně nejzásadnější novinkou se ovšem může stát, že po dlouhých dvanácti letech v prostějovských službách skončí sportovní ředitel Peter Goga, jeden ze zakládajících členů VK. Pokud by k tomu opravdu došlo, musel by jeho povinnosti převzít někdo jiný.
Sportovním manažerem zůstává Miroslav Čada, nejvyšším šéfem předseda správní rady Petr Chytil.


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments