Dobré dopoledne, dnes je neděle 16.6.2019
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Oficiální informace o další budoucnosti volejbalového oddílu VK Prostějov ze strany jeho vedení stále nejsou. A Večerník už ví proč. Stěžejním termínem totiž je pondělí 10. června, kdy se má na zásadním jednání rozseknout několik nejdůležitějších věcí týkajících se nejen příští sezóny, ale i dalších nejbližších let.Do tohoto data si tedy musíme vystačit se zákulisními zprávami, které postupně prosakují. Některé z nich jsme zmínili už v našich předchozích vydáních, tak si je pojďme zrekapitulovat.
Fanoušky vékáčka samozřejmě nejvíc zajímá, jak bude vypadat hráčský kádr žen 2019/20. Po téhle stránce platí, že na odchodu jsou univerzálka Helena Horká, smečařky Petra Kojdová, Marie Toufarová i Lucie Polášková, blokařky Veronika Bezhandolska a Eva Rutarová. Tedy skoro celá základní sestava z uplynulého ročníku.
Kdo naopak zůstane? Nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová i Klára Dvořáčková, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, blokařka Gabriela Kozmík, libero Tereza Slavíková a univerzální hráčka Tereza Baláková.
O nových posilách se jedná a některé už jsou prý jisté, leč jejich jména mají být prozrazena až po výše zmíněném desátém červnu. Společně s celou klubovou strategií sázející teď již vyloženě na mládí.
Podstatnou skutečností, o které Večerník dosud ještě neinformoval, jsou pak změny v realizačním týmu. Hlavním koučem by sice měl zůstat Lubomír Petráš, ale pokračovat dál nebude jeho asistent i šéftrenér mládeže Lukáš Miček. Na jeho post mládežnického lídra v podstatě už nastoupil zkušený Aleš Novák, vyloučeny nejsou ani personální korektury u jednotlivých výběrů hanáckých dívek od juniorek přes kadetky a starší i mladší žákyně.
Tou úplně nejzásadnější novinkou se ovšem může stát, že po dlouhých dvanácti letech v prostějovských službách skončí sportovní ředitel Peter Goga, jeden ze zakládajících členů VK. Pokud by k tomu opravdu došlo, musel by jeho povinnosti převzít někdo jiný.
Sportovním manažerem zůstává Miroslav Čada, nejvyšším šéfem předseda správní rady Petr Chytil.


Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments