Dobré dopoledne, dnes je neděle 16.6.2019
svátek slaví Zbyněk,
zítra Adolf
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani předposlední týden projektu statutárního města Prostějova pod názvem Hanácké Beach 2019, který dává veřejnosti možnost bezplatně sportovat na veřejném pískovém hřišti na Masarykově náměstí přímo v centru, vinou nepříznivého počasí moc nevyšel.

Hodně mrzela především zrušená exhibice v beachtenisu, kterou měli proti sobě v úterním podvečeru sehrát dva bývalí špičkoví tenisté Jiří Novák a Tomáš Cibulec. Osmadvacátého května dopoledne se však spustil vytrvalý déšť, který vůbec nepolevoval a navíc jej provázel chladně silný vítr s teplotou okolo pouhých patnácti stupňů Celsia. „Za takových podmínek bylo jasné, že exhibiční zápas musíme odložit, hrát soft tenis v daném počasí by nemělo žádný smysl. A ani by to dost dobře nešlo. Snažili jsme se s oběma aktéry domluvit náhradní termín, ale Jirka Novák byl celý zbytek uplynulého týdne mimo Prostějov a tento týden už bude Tom Cibulec plně zaměstnán domácím challengerem mužů Moneta Czech Open. Takže letos bohužel, snad za rok,“ konstatoval Večerníku iniciátor mače Jan Zatloukal, jinak prostějovský zastupitel a ředitel Sportcentra DDM.
V závěrečném týdnu Hanáckýho Beache 2019, který dnes startuje, jsou v bílém písku dvorce před muzeem na programu tři zajímavé akce. Dnes, tj. v pondělí 3. června Dětský den marketingové agentury TK PLUS u příležitosti Moneta Czech Open 2019, ve středu 5. června od 9.00 hodin se uskuteční – samozřejmě pokud vrtkavá Matka příroda dovolí – turnaj základních škol v plážovém fotbalu. „Zúčastní se jej šest ZŠ z Prostějova, organizaci má na starost Střední škola podnikání a obchodu, záštitu převzal náměstek primátora Jan Krchňavý,“ informoval Zatloukal. Na úplný závěr téměř měsíčního fungování kurtu potom proběhne v neděli 9. června od 9.00 hodin beachvolejbalový turnaj amatérů z facebookové skupiny Prostějov bez cenzury.Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments