Dobré ráno, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani předposlední týden projektu statutárního města Prostějova pod názvem Hanácké Beach 2019, který dává veřejnosti možnost bezplatně sportovat na veřejném pískovém hřišti na Masarykově náměstí přímo v centru, vinou nepříznivého počasí moc nevyšel.

Hodně mrzela především zrušená exhibice v beachtenisu, kterou měli proti sobě v úterním podvečeru sehrát dva bývalí špičkoví tenisté Jiří Novák a Tomáš Cibulec. Osmadvacátého května dopoledne se však spustil vytrvalý déšť, který vůbec nepolevoval a navíc jej provázel chladně silný vítr s teplotou okolo pouhých patnácti stupňů Celsia. „Za takových podmínek bylo jasné, že exhibiční zápas musíme odložit, hrát soft tenis v daném počasí by nemělo žádný smysl. A ani by to dost dobře nešlo. Snažili jsme se s oběma aktéry domluvit náhradní termín, ale Jirka Novák byl celý zbytek uplynulého týdne mimo Prostějov a tento týden už bude Tom Cibulec plně zaměstnán domácím challengerem mužů Moneta Czech Open. Takže letos bohužel, snad za rok,“ konstatoval Večerníku iniciátor mače Jan Zatloukal, jinak prostějovský zastupitel a ředitel Sportcentra DDM.
V závěrečném týdnu Hanáckýho Beache 2019, který dnes startuje, jsou v bílém písku dvorce před muzeem na programu tři zajímavé akce. Dnes, tj. v pondělí 3. června Dětský den marketingové agentury TK PLUS u příležitosti Moneta Czech Open 2019, ve středu 5. června od 9.00 hodin se uskuteční – samozřejmě pokud vrtkavá Matka příroda dovolí – turnaj základních škol v plážovém fotbalu. „Zúčastní se jej šest ZŠ z Prostějova, organizaci má na starost Střední škola podnikání a obchodu, záštitu převzal náměstek primátora Jan Krchňavý,“ informoval Zatloukal. Na úplný závěr téměř měsíčního fungování kurtu potom proběhne v neděli 9. června od 9.00 hodin beachvolejbalový turnaj amatérů z facebookové skupiny Prostějov bez cenzury.Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments