Dobrý podvečer, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Informační ticho po pěšině ze strany vedení volejbalového oddílu VK Prostějov sice trvá dál, přesto Večerník ví, kam odchází pětice hráček působících ve vékáčku během uplynulé sezóny! Navíc nejde ve většině případů o pouhé spekulace, nýbrž o oficiálně podložená fakta.Čím? Zveřejněním na mezinárodním internetovém portálu www.volleybox.net, kde jsou uváděny definitivně uzavřené hráčské přestupy zpod vysoké sítě po celém světě. A za poslední dobu se v tomto výčtu objevila hned tři jména nastupující za prostějovské družstvo během soutěžního ročníku 2018/2019.Nejpikantnější ze zmíněného tria převlékání dresů se týká bulharské blokařky, jež v prostějovských službách odváděla vysoce kvalitní výkony. Proto není divu, že se Veronika Bezhandolska zalíbila UP Olomouc a zařadila se na dlouhý seznam plejerek, které zvolily trasu mezi dvěma konkurenčními kluby z Hané.
V rámci České republiky změnila dres také další blokařka, urostlá Eva Rutarová. Téměř dvoumetrová habánka zkraje minulé sezóny příliš nenastupovala, postupně se však zařadila mezi týmové opory. A nyní vyslyšela nabídku Dukly Liberec, přičemž tohoto soupeře pomáhala dramaticky vyřadit v extraligovém semifinále.
Do zahraničí naopak míří sympatická smečařka Marie Toufarová. Přemýšlivá žena, jež se dokázala vykřesat ze zdravotních problémů s ramenem a například rozhodla čtvrtfinále UNIQA extraligy proti Přerovu, se na novém angažmá dohodla s Volley Lugano a od léta tedy bude působit ve Švýcarsku.
Další dvě změněné adresy bývalých prostějovských hráček se sice na přestupových webovkách ještě neobjevily, ale v podstatě o nich není sporu. Ostřílená a stále vynikající univerzálka Helena Horká se totiž hned po finále nejvyšší tuzemské soutěže VK versus UP netajila tím, že uzavře kontrakt s Šelmami Brno. A tamtéž podle informací Večerníku zakotví i všestranná smečařka Lucie Polášková!
Šestým odchodem z kolektivu úřadujících vicemistryň ČR zaručeně bude jiná smečařka Petra Kojdová, ovšem ta prý ještě hledá nové angažmá s preferencí někde v cizině. A jak už jsme psali dříve, do mančaftu prostějovských volejbalistek 2019/2020 by nadále měly patřit nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová a Klára Dvořáčková, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, libero Tereza Slavíková a univerzální hráčka Tereza Baláková. Plus posily, o kterých ale vedení VK Prostějov zatím mlčí...


Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments