Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Informační ticho po pěšině ze strany vedení volejbalového oddílu VK Prostějov sice trvá dál, přesto Večerník ví, kam odchází pětice hráček působících ve vékáčku během uplynulé sezóny! Navíc nejde ve většině případů o pouhé spekulace, nýbrž o oficiálně podložená fakta.Čím? Zveřejněním na mezinárodním internetovém portálu www.volleybox.net, kde jsou uváděny definitivně uzavřené hráčské přestupy zpod vysoké sítě po celém světě. A za poslední dobu se v tomto výčtu objevila hned tři jména nastupující za prostějovské družstvo během soutěžního ročníku 2018/2019.Nejpikantnější ze zmíněného tria převlékání dresů se týká bulharské blokařky, jež v prostějovských službách odváděla vysoce kvalitní výkony. Proto není divu, že se Veronika Bezhandolska zalíbila UP Olomouc a zařadila se na dlouhý seznam plejerek, které zvolily trasu mezi dvěma konkurenčními kluby z Hané.
V rámci České republiky změnila dres také další blokařka, urostlá Eva Rutarová. Téměř dvoumetrová habánka zkraje minulé sezóny příliš nenastupovala, postupně se však zařadila mezi týmové opory. A nyní vyslyšela nabídku Dukly Liberec, přičemž tohoto soupeře pomáhala dramaticky vyřadit v extraligovém semifinále.
Do zahraničí naopak míří sympatická smečařka Marie Toufarová. Přemýšlivá žena, jež se dokázala vykřesat ze zdravotních problémů s ramenem a například rozhodla čtvrtfinále UNIQA extraligy proti Přerovu, se na novém angažmá dohodla s Volley Lugano a od léta tedy bude působit ve Švýcarsku.
Další dvě změněné adresy bývalých prostějovských hráček se sice na přestupových webovkách ještě neobjevily, ale v podstatě o nich není sporu. Ostřílená a stále vynikající univerzálka Helena Horká se totiž hned po finále nejvyšší tuzemské soutěže VK versus UP netajila tím, že uzavře kontrakt s Šelmami Brno. A tamtéž podle informací Večerníku zakotví i všestranná smečařka Lucie Polášková!
Šestým odchodem z kolektivu úřadujících vicemistryň ČR zaručeně bude jiná smečařka Petra Kojdová, ovšem ta prý ještě hledá nové angažmá s preferencí někde v cizině. A jak už jsme psali dříve, do mančaftu prostějovských volejbalistek 2019/2020 by nadále měly patřit nahrávačky Michaela Zatloukalová, Nicole Šmídová a Klára Dvořáčková, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, libero Tereza Slavíková a univerzální hráčka Tereza Baláková. Plus posily, o kterých ale vedení VK Prostějov zatím mlčí...


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments