Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O minulém víkendu tři hráčky VK Prostějov opět bojovaly na beachvolejbalových turnajích v ČR.

Tereza Baláková absolvovala turnaj Českého poháru žen v Opavě, a to znovu s jinou parťačkou. Tentokrát se dala dohromady se slovenskou plejerkou Janou Šimanicovou, aby společně po smolně těsné porážce ve druhém kole dokázaly vyhrát jedno utkání v opravách a obsadit dělenou devátou příčku.
Stejné umístění vybojovaly na celostátním klání Českého poháru juniorek v Brně Adriana Jurčíková - Viktorie Nečasová. Stabilní dvojice prostějovských mládežnic také podlehla ve druhém dějství, následně zvládla dva opravné duely a vypadla až v tom třetím. (son)

ČESKÝ POHÁR ŽEN – OPAVA
Výsledky – 1. kolo: Baláková, Šimanicová volný los. 2. kolo: Baláková, Šimanicová – Šeredová, Kolderová 1:2 (-18, 18, -17). Opravy: Baláková, Šimanicová – Žůrková, Urbanová 2:0 (17, 17), Baláková, Šimanicová – Kulhánková, Pospíšilová 0:2 (-19, -15).
Konečné pořadí: 1. Řeháčková, Olivová, 2. A. Dostálová, M. Dostálová, 3. Kulhánková, Pospíšilová, 4. Komárková, Pluhařová, 5. Knoblochová, Lorenzová a Šeredová, Kolderová, 7. Kinclová, Svobodová a Žolnerčíková, Petrová, 9. Baláková, Šimanicová atd.
ČESKÝ POHÁR JUNIOREK CELOSTÁTNÍ – BRNO
Výsledky – 1. kolo: Jurčíková, Nečasová – Všetečková, Orbanová 2:0 (5, 5). 2. kolo: Jurčíková, Nečasová – Cuřínová, Lukešová 0:2 (-12, -4). Opravy: Jurčíková, Nečasová – Turková, Kučerová 2:0 (16, 5), Jurčíková, Nečasová – Schwarzová, Hudečková 2:0 (18, 15), Jurčíková, Nečasová – Hofbauerová, Škrabalová 0:2 (-16, -17).
Konečné pořadí: 1. Brunclíková, Harrisová, 2. Cuřínová, Lukešová, 3. Tomášová, Koblížková, 4. Ondrejková, Podhradská, 5. Matoušková, Hrubanová a Hofbauerová, Škrabalová, 7. Wágnerová, Hanzelková a Karlíková, Kulišová, 9. Jurčíková, Nečasová atd.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments