Dobrý podvečer, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O minulém víkendu tři hráčky VK Prostějov opět bojovaly na beachvolejbalových turnajích v ČR.

Tereza Baláková absolvovala turnaj Českého poháru žen v Opavě, a to znovu s jinou parťačkou. Tentokrát se dala dohromady se slovenskou plejerkou Janou Šimanicovou, aby společně po smolně těsné porážce ve druhém kole dokázaly vyhrát jedno utkání v opravách a obsadit dělenou devátou příčku.
Stejné umístění vybojovaly na celostátním klání Českého poháru juniorek v Brně Adriana Jurčíková - Viktorie Nečasová. Stabilní dvojice prostějovských mládežnic také podlehla ve druhém dějství, následně zvládla dva opravné duely a vypadla až v tom třetím. (son)

ČESKÝ POHÁR ŽEN – OPAVA
Výsledky – 1. kolo: Baláková, Šimanicová volný los. 2. kolo: Baláková, Šimanicová – Šeredová, Kolderová 1:2 (-18, 18, -17). Opravy: Baláková, Šimanicová – Žůrková, Urbanová 2:0 (17, 17), Baláková, Šimanicová – Kulhánková, Pospíšilová 0:2 (-19, -15).
Konečné pořadí: 1. Řeháčková, Olivová, 2. A. Dostálová, M. Dostálová, 3. Kulhánková, Pospíšilová, 4. Komárková, Pluhařová, 5. Knoblochová, Lorenzová a Šeredová, Kolderová, 7. Kinclová, Svobodová a Žolnerčíková, Petrová, 9. Baláková, Šimanicová atd.
ČESKÝ POHÁR JUNIOREK CELOSTÁTNÍ – BRNO
Výsledky – 1. kolo: Jurčíková, Nečasová – Všetečková, Orbanová 2:0 (5, 5). 2. kolo: Jurčíková, Nečasová – Cuřínová, Lukešová 0:2 (-12, -4). Opravy: Jurčíková, Nečasová – Turková, Kučerová 2:0 (16, 5), Jurčíková, Nečasová – Schwarzová, Hudečková 2:0 (18, 15), Jurčíková, Nečasová – Hofbauerová, Škrabalová 0:2 (-16, -17).
Konečné pořadí: 1. Brunclíková, Harrisová, 2. Cuřínová, Lukešová, 3. Tomášová, Koblížková, 4. Ondrejková, Podhradská, 5. Matoušková, Hrubanová a Hofbauerová, Škrabalová, 7. Wágnerová, Hanzelková a Karlíková, Kulišová, 9. Jurčíková, Nečasová atd.

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments