Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tři nahrávačky původně figurovaly v hráčském kádru prostějovských volejbalistek pro příští soutěžní ročník. Nakonec však na ženské soupisce VK 2019/20 zůstanou jen dvě.

První bude stejně jako v uplynulé sezóně čtyřiadvacetiletá Michaela Zatloukalová. „Míša zvládla nelehkou roli klubové jedničky na klíčovém postu velice dobře, pod tlakem boje o extraligové medaile dovedla tým ke stříbru. Nasbírala tím další cenné zkušenosti a my na ni coby odchovankyni oddílu dál spoléháme,“ řekl o Zatloukalové léčící momentálně bolavé koleno sportovní ředitel vékáčka Miroslav Čada.
Krýt záda z pozice dvojky jí nově bude jiná rodilá Prostějovanka, mladá Klára Dvořáčková. „Klárka ve svých tehdejších osmnácti letech naskočila během poslední zimy do našeho mančaftu žen, ač věkem byla ještě juniorka. Rozhodně nezklamala, naopak několikrát i při ostrých zápasech ukázala, co v ní je. Byť se musí ještě hodně učit a zlepšovat. Každopádně teď přichází její větší šance mezi dospělými, za Míšou určitě dostane svůj prostor,“ vyložil Čada.
A co bude s loňskou druhou nahrávačkou, dvacetiletou Nicole Šmídovou angažovanou z Plzně? „Nicole potřebuje pravidelně hrávat soutěžní utkání, také z toho důvodu jsme ji uvolnili na roční hostování do Sokola Šternberk. Může tam nabrat větší herní jistotu i sebevědomí, což by jí vyloženě prospělo. Jinak pokračuje její tříletá smlouva v Prostějově a do budoucna s ní nadále počítáme,“ prozradil Čada.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments