Dobrý večer, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 agelkyDvanáct členek bude mít v sezóně 2013/2014 základní hráčský kádr „A“-týmu žen VK AGEL Prostějov. Deset z nich už je od předminulého týdne známých, dvě zbývající jména zatím zůstávají v tajnosti. A ještě nějakou dobu zůstanou, neboť jednání o příchodu dvou posledních posil stále probíhají.

„Platí to, co už jsem říkal na tiskové konferenci: že v obou případech dolaďujeme určité detaily a není daleko k podpisu smlouvy. Čas nás zatím nijak netlačí, ale samozřejmě bych rád oba kontrakty uzavřel, co nejdříve to půjde,“ řekl hlavní trenér našich volejbalistek Miroslav Čada směrem k finalizaci soupisky.

Půjde v případě dvou obecně zmíněných plejerek o Češky nebo zahraniční akvizice? Budou to spíš mladé, či zkušenější hráčky, předpokládané opory nebo ženy pro doplnění kolektivu? „Dokud nepodepíšeme, nerad bych cokoliv prozrazoval,“ odmítl Čada jakékoliv dílčí informace, aby zamezil spekulacím.

Takže fandové Agelek, ještě počkejte!

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments