Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V komorní atmosféře se odehrál 4. ročník volejbalového turnaje zejména pro rekreační hráče a nadšence zvaný Kostelecká sviňa. Proti sobě se totiž tentokrát postavila pouze čtyři mužstva. A to i přesto, že v minulých ročnících byla účast daleko vyšší. „Hlavním důvodem bylo, že ve stejný den se v Dolních Studénkách konal velký volejbalový turnaj. Příští rok tak musíme termín podchytit,“ uvedl hlavní pořadatel Radek Doležel. I přes nízký počet týmů si akci v některých ohledech pochvaloval. „Až na ten počet týmů to bylo dobré. Jak výkony, tak přátelská atmosféra,“ řekl pro Večerník.

V konečném pořadí pak nedošlo na překvapení. Turnaj opět ovládla Sexmeralda. „Celým turnajem jsme prošli bez ztráty setu, finále skončilo 2:0 na sety (25:12, 25:18). Příští rok se pokusíme titul obhájit a zároveň doufáme ve větší účast dalších týmů, tak jak tomu bylo v předchozích letech,“ uvedl za vítězný tým Lukáš Vinařský. Jeho tým porazil v poslední bitvě rivala z Prostějova, a sice Prostějovský svině. „Pohár putoval do dobrých rukou,“ okomentoval vítězné tažení Sexmeraldy Radek Doležel.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments