Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Národní tým volejbalistek České republiky má před sebou poslední vrchol aktuálního léta – kvalifikaci o postup na Letní olympijské hry 2020. Rozhodující kvalifikační turnaj se pro skupinu B uskuteční v Číně, kde budou mít Češky od 2. do 4. srpna za soupeřky domácí Čínu, Turecko a Německo. Z extrémně silné grupy přitom na olympiádu proniknou jen vítězky.

Zajímavostí je, že přípravu na pokus o výsledkový zázrak zahájil výběr ČR v Prostějově! Sešel se zde v pondělí 15. července, aby tu absolvoval dva společné tréninky a ve středu 17. července pak odcestoval k přátelským zápasům do Polska.
Prvním protivníkem tam byly polské hostitelky, jež triumfovaly 4:0 (24, 21, 11, 22). Druhé přípravné utkání pak svěřenkyně Giannise Athanasopoulose absolvovaly proti Bělorusku s nerozhodným výsledkem 2:2 (22, 22, -19, -19). Do sestavy přitom naskočily dvě hráčky působící během uplynulé sezóny za prostějovské vékáčko: blokařka Eva Rutarová a smečařka či univerzálka Marie Toufarová, nyní už provdaná Kozubíková.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments