Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Letní hala u cyklistického velodromu se stala azylem volejbalistek VK Prostějov pro začátek společné přípravy na novou sezónu 2019/2020. Palubovka Sportcentra DDM prochází rekonstrukcí, a tak většina zahajovacího tréninku úřadujících vicemistryň republiky proběhla v posilovně zmíněné Letní haly.

Ženy vékáčka se tam sešly zatím v počtu osmi hráček, přivítalo je hned kvarteto členů realizačního týmu či vedení klubu. Úvodní proslov k děvčatům pronesl sportovní ředitel Miroslav Čada. Jako obvykle byl stručný a výstižný, žádné dlouhé řeči. Holky seznámil s aktuálním složením družstva i celkovou situací po letních změnách, naznačil výsledkově skromnější cíle mladého mančaftu. A zdůraznil, že přesto je ze všeho nejdůležitější kvalitní poctivá práce v přípravném procesu.
Vzápětí už si vzal slovo hlavní kouč Lubomír Petráš, aby vysvětlil i názorně předvedl posilovací cvičení první tréninkové jednotky. S tou mu pomáhali týmový manažer Ondřej Hubáček a nový asistent trenéra Lukáš Sťahuliak angažovaný na zkoušku. Jednotlivé cviky pak plejerky prováděly tři čtvrtě hodiny.
Poté přišlo přezouvání do běžeckých bot a společný výběh ven. Klusalo se lesoparkem Hloučela až k Olomoucké ulici a zase zpátky, celá prostějovská jedenáctka se cestou rozdělila na dvě skupinky. Ta vedoucí početnější zvládla trasu v rychlejším tempu, druhá postupně odpadla a dorazila volněji se zpožděním.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments