Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Letní hala u cyklistického velodromu se stala azylem volejbalistek VK Prostějov pro začátek společné přípravy na novou sezónu 2019/2020. Palubovka Sportcentra DDM prochází rekonstrukcí, a tak většina zahajovacího tréninku úřadujících vicemistryň republiky proběhla v posilovně zmíněné Letní haly.

Ženy vékáčka se tam sešly zatím v počtu osmi hráček, přivítalo je hned kvarteto členů realizačního týmu či vedení klubu. Úvodní proslov k děvčatům pronesl sportovní ředitel Miroslav Čada. Jako obvykle byl stručný a výstižný, žádné dlouhé řeči. Holky seznámil s aktuálním složením družstva i celkovou situací po letních změnách, naznačil výsledkově skromnější cíle mladého mančaftu. A zdůraznil, že přesto je ze všeho nejdůležitější kvalitní poctivá práce v přípravném procesu.
Vzápětí už si vzal slovo hlavní kouč Lubomír Petráš, aby vysvětlil i názorně předvedl posilovací cvičení první tréninkové jednotky. S tou mu pomáhali týmový manažer Ondřej Hubáček a nový asistent trenéra Lukáš Sťahuliak angažovaný na zkoušku. Jednotlivé cviky pak plejerky prováděly tři čtvrtě hodiny.
Poté přišlo přezouvání do běžeckých bot a společný výběh ven. Klusalo se lesoparkem Hloučela až k Olomoucké ulici a zase zpátky, celá prostějovská jedenáctka se cestou rozdělila na dvě skupinky. Ta vedoucí početnější zvládla trasu v rychlejším tempu, druhá postupně odpadla a dorazila volněji se zpožděním.


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments