Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Den po ženském áčku zahájily společnou přípravu na novou sezónu 2019/2020 také volejbalové mládežnice VK Prostějov. Konkrétně juniorky a kadetky, které se k prvnímu tréninku sešly ve čtvrtek 1. srpna hodinu po poledni v hale Národního sportovního centra Prostějov.

Při některých prázdninových absencích absolvovalo úvodní tréninkovou jednotku pouze patnáct děvčat, což na dvě družstva není zrovna moc. Úplný začátek přitom obstaral informační proslov nového šéftrenéra mládeže ve vékáčku Aleše Nováka, jenž svěřenkyně seznámil s programem celého přípravného období i s obecnými cíly pro nadcházející soutěžní ročník.
Samotný trénink poté vedla další nová tvář u prostějovských nadějí Lenka Fabikovičová společně se stálicí hanáckého klubu Solange Soares. Prvně jmenovaná bude mít ve VK na starost především žákovské kategorie (krajské přebory U15 a U13, Český pohár U15, první ligu U17), zatímco Soli povede juniorky (první ligu U19, druhou ligu žen).
Novák věnoval vstupní dvouhodinovku osobním pohovorům se všemi plejerkami, které postupně a jednotlivě zpovídal bokem dění u stolku s notebookem, kam si zapisoval poznatky. Během sezóny bude vedle své zastřešující trenérské práce kočírovat kadetky (extraliga U17). U přípravky by měla nadále pokračovat Barbora Korhoňová, vzhledem k celkově nízkému počtu koučů však prostějovské volejbalové talenty potřebují další. S některými adepty (či spíše adeptkami) Aleš Novák jedná o jejich zapojení, respektive návratu do služeb oddílu.
Od pondělí 5. srpna, tj. dnes, odstartují přípravu i žákyně vékáčka, načež v sobotu 10. srpna odcestují všechny věkové kategorie na týdenní soustředění do Karlova pod Pradědem v Jeseníkách. Tenhle tradiční kemp orámují dvě turnajová vystoupení juniorek na přípravných kláních v Kojetíně (10. srpna) a v Olomouci (17. srpna).
V jednom ze srpnových čísel Večerníku zveřejníme obsáhlý rozhovor s Alešem Novákem o jeho vizích volejbalové práce v Prostějově.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments