Dobré ráno, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po letním odchodu Petera Gogy z funkce manažera volejbalového oddílu VK Prostějov, kterou zastával dlouhých dvanáct let, došlo k rozdělení jeho kompetencí i pracovních povinností.

Část práce týkající se sportovních záležitostí převzal sportovní ředitel Miroslav Čada, další věci převážně z oblasti administrativy dostal na starost dosavadní PR manažer Ondřej Hubáček. Tím pádem se stal i týmovým manažerem žen vékáčka. „Postupně se do toho dostávám tak, abych všechno zvládal. Peťa Goga se mi ochotně nabídl, že kdybych něco nevěděl nebo si nebyl jistý, ať se na něj klidně obrátím o radu. Pomáhá mi samozřejmě i Mira Čada a naším společným cílem je, aby vše okolo mančaftu fungovalo na potřebné úrovni. Ať se holky můžou soustředit na hraní,“ řekl Ondra Hubáček. Coby odborník na kondiční přípravu se během úvodních týdnů společné dřiny Hanaček aktivně zapojuje do některých tréninkových jednotek. Kromě toho absolvoval jako jeden z koučů i uplynulé soustředění mládežnic VK v Karlově pod Pradědem. A navíc se stal poprvé otcem – šest týdnů před hlavním kormidelníkem prostějovského ženstva Lubomírem Petrášem.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments