Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Krásné zážitky si jistě odnese letní posila VK Prostějov Karolína Fričová z evropského šampionátu žen 2019. Sice naskočila do sestavy domácí reprezentace Slovenska jen na pár míčů, ale tím víc si mohla vychutnávat fantastickou diváckou atmosféru základní skupiny D v Bratislavě i výsledkové prosazení pořadatelské země.

Výběr SR ve fanoušky stále narvanější Areně Ondreje Nepely postupně zdolal Španělsko i Švýcarsko 3:0 a Bělorusko po super obratu 3:2, čímž si s předstihem zajistil postup do osmifinále. Následně sice podlehl Německu 1:3 a dostal výprask od Ruska 0:3, nicméně třetí místo v grupě a průnik mezi šestnáct elitních států starého kontinentu rovná se rozhodně úspěch. Tím spíše, že návštěva duelu s Ruskami se blížila šesti tisícovkám příznivců.
Nová prostějovská smečařka Karolína Fričová strávila čtyři z pěti zápasů celé na lavičce, pouze proti Němkám dostala chvíli příležitost přímo na hřišti coby střídající. Aby si hned připsala jeden bod, navíc před očima návštěvníků z vékáčka Miroslava Čady a Lubomíra Petráše, kteří právě tenhle mač osobně pozorovali. „I když Kája skoro vůbec nenastupuje, může jí v devatenácti letech už sama účast na takové vrcholné mezinárodní akci v úžasné kulise dát hrozně moc do další kariéry,“ věří Petráš, hlavní trenér volejbalistek Prostějova.
Včera večer po uzávěrce této strany Slovenky absolvovaly svou osmifinálovou bitvu proti favoritkám z Itálie, vítězkám skupiny B. (son)

BILANCE FRIČOVÉ NA ME ŽEN 2019

Základní skupina D (Bratislava)
Slovensko – Španělsko 3:0 (24, 27, 18): Karolína Fričová nenastoupila.
Slovensko – Švýcarsko 3:0 (20, 16, 22): Karolína Fričová nenastoupila.
Slovensko – Bělorusko 3:2 (-22, -22, 17, 18, 14): Karolína Fričová nenastoupila.
Slovensko – Německo 1:3 (-22, 26, -18, -21): Karolína Fričová střídala, 1 bod (1 útok při úspěšnosti 50 procent, úspěšnost přihrávky 50 procent).
Slovensko – Rusko 0:3 (-14, -9, -12): Karolína Fričová nenastoupila.

INFO SERVIS ME ŽEN 2019
Pořadí základní skupiny A (Turecko): 1. Srbsko 15, 2. Turecko 11, 3. Bulharsko 7, 4. Řecko 6, 5. Finsko 4, 6. Francie 2.
Pořadí základní skupiny B (Polsko): 1. Itálie 13, 2. Polsko 12, 3. Belgie 11, 4. Slovinsko 5, 5. Ukrajina 4, 6. Portugalsko 0.
Pořadí základní skupiny C (Maďarsko): 1. Nizozemsko 15, 2. Ázerbájdžán 10, 3. Chorvatsko 10, 4. Rumunsko 6, 5. Maďarsko 3, 6. Estonsko 1.
Pořadí základní skupiny D (Slovensko): 1. Německo 14, 2. Rusko 13, 3. Slovensko 8, 4. Španělsko 5, 5. Švýcarsko 4, 6. Bělorusko 1.
Osmifinálové dvojice: Polsko – Španělsko, Německo – Slovinsko (oboje v Polsku), Srbsko – Rumunsko, Turecko – Chorvatsko (oboje v Turecku), Itálie – Slovensko, Rusko – Belgie (oboje na Slovensku), Nizozemsko – Řecko, Ázerbájdžán – Bulharsko (oboje v Maďarsku).


Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments