Dobré ráno, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pátý tréninkový týden od začátku společné přípravy prostějovských volejbalistek proběhl standardně podle plánu a bez problémů, jak potvrdil hlavní lodivod VK Lubomír Petráš.

„Holky odpracovaly všechno, co měly, a makaly naplno. Jsou fit, ze zdravotních důvodů žádná hráčka nechyběla. A věnujeme se už skoro výhradně herním věcem,“ sdělil slovenský kouč.
Na řadu již přicházejí také cvičné sety jeho svěřenkyň proti sobě. „Ve čtvrtek se na tréninku sešlo všech jedenáct děvčat, jež máme momentálně k dispozici. Doplnil je můj asistent Lukáš Sťahuliak a hráli jsme šest na šest,“ prozradil Petráš s tím, že tyhle tréninkové sady budou před blížícím se startem UNIQA extraligy ČR 2019/20 stále častější – samozřejmě v rámci možností.
Za Karolínou Fričovou coby jedinou plejerkou, která v pokračující přípravě vékáčka stále scházela, se trenér společně se sportovním ředitelem klubu Miroslavem Čadou vydal na mistrovství Evropy žen do Bratislavy. „Miro a já jsme osobně zhlédli úterní zápas šampionátu mezi Slovenskem a Německem. Byl to krásný volejbal v úžasné atmosféře více než pěti tisícovek bouřlivých fanoušků, Kája dokonce naskočila z lavičky na několik výměn,“ krátce popsal Petráš.
Včera večer po uzávěrce této strany hrály Slovenky osmifinále s favorizovanou Itálií. „Předběžná dohoda s Karolínou zněla tak, že pokud výběr SR vypadne, ona dostane dva dny na krátký odpočinek, ve středu absolvuje zápis na vysokou školu v Brně a od čtvrtka naskočí do přípravy s námi v Prostějově,“ doplnil Luboš Petráš.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments