Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pátý tréninkový týden od začátku společné přípravy prostějovských volejbalistek proběhl standardně podle plánu a bez problémů, jak potvrdil hlavní lodivod VK Lubomír Petráš.

„Holky odpracovaly všechno, co měly, a makaly naplno. Jsou fit, ze zdravotních důvodů žádná hráčka nechyběla. A věnujeme se už skoro výhradně herním věcem,“ sdělil slovenský kouč.
Na řadu již přicházejí také cvičné sety jeho svěřenkyň proti sobě. „Ve čtvrtek se na tréninku sešlo všech jedenáct děvčat, jež máme momentálně k dispozici. Doplnil je můj asistent Lukáš Sťahuliak a hráli jsme šest na šest,“ prozradil Petráš s tím, že tyhle tréninkové sady budou před blížícím se startem UNIQA extraligy ČR 2019/20 stále častější – samozřejmě v rámci možností.
Za Karolínou Fričovou coby jedinou plejerkou, která v pokračující přípravě vékáčka stále scházela, se trenér společně se sportovním ředitelem klubu Miroslavem Čadou vydal na mistrovství Evropy žen do Bratislavy. „Miro a já jsme osobně zhlédli úterní zápas šampionátu mezi Slovenskem a Německem. Byl to krásný volejbal v úžasné atmosféře více než pěti tisícovek bouřlivých fanoušků, Kája dokonce naskočila z lavičky na několik výměn,“ krátce popsal Petráš.
Včera večer po uzávěrce této strany hrály Slovenky osmifinále s favorizovanou Itálií. „Předběžná dohoda s Karolínou zněla tak, že pokud výběr SR vypadne, ona dostane dva dny na krátký odpočinek, ve středu absolvuje zápis na vysokou školu v Brně a od čtvrtka naskočí do přípravy s námi v Prostějově,“ doplnil Luboš Petráš.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments