Příjemnou noc, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pátý tréninkový týden od začátku společné přípravy prostějovských volejbalistek proběhl standardně podle plánu a bez problémů, jak potvrdil hlavní lodivod VK Lubomír Petráš.

„Holky odpracovaly všechno, co měly, a makaly naplno. Jsou fit, ze zdravotních důvodů žádná hráčka nechyběla. A věnujeme se už skoro výhradně herním věcem,“ sdělil slovenský kouč.
Na řadu již přicházejí také cvičné sety jeho svěřenkyň proti sobě. „Ve čtvrtek se na tréninku sešlo všech jedenáct děvčat, jež máme momentálně k dispozici. Doplnil je můj asistent Lukáš Sťahuliak a hráli jsme šest na šest,“ prozradil Petráš s tím, že tyhle tréninkové sady budou před blížícím se startem UNIQA extraligy ČR 2019/20 stále častější – samozřejmě v rámci možností.
Za Karolínou Fričovou coby jedinou plejerkou, která v pokračující přípravě vékáčka stále scházela, se trenér společně se sportovním ředitelem klubu Miroslavem Čadou vydal na mistrovství Evropy žen do Bratislavy. „Miro a já jsme osobně zhlédli úterní zápas šampionátu mezi Slovenskem a Německem. Byl to krásný volejbal v úžasné atmosféře více než pěti tisícovek bouřlivých fanoušků, Kája dokonce naskočila z lavičky na několik výměn,“ krátce popsal Petráš.
Včera večer po uzávěrce této strany hrály Slovenky osmifinále s favorizovanou Itálií. „Předběžná dohoda s Karolínou zněla tak, že pokud výběr SR vypadne, ona dostane dva dny na krátký odpočinek, ve středu absolvuje zápis na vysokou školu v Brně a od čtvrtka naskočí do přípravy s námi v Prostějově,“ doplnil Luboš Petráš.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar