Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O něco později než všechny ostatní volejbalové soutěže ČR 2019/2020 byl rozlosován nový ročník Českého poháru žen. Volejbalistky VK Prostějov jsou jeho desetinásobnými vítězkami za předchozích dvanáct let, z letošního února budou obhajovat stříbro.

Právě díky své poslední finálové účasti byly společně s olomouckými obhájkyněmi trofeje nasazeny přímo až do čtvrtfinále (9. a 16. ledna), kde s největší pravděpodobností narazí na TJ Sokol Frýdek-Místek coby devátý celek minulého extraligového ročníku.
Navzdory citelnému letnímu oslabení hráčského kádru tak má vékáčko zajímavě otevřenou cestu až do semifinále, byť v jeho současném složení nelze ani Severomoravanky rozhodně podceňovat. „Národní pohár je teď pro nás hrozně daleko, momentálně nemá smysl jej řešit. Mnohem důležitější je dát dohromady omlazený tým a v rámci možností co nejlépe vstoupit do ligy,“ odtušil hlavní kouč Hanaček Lubomír Petráš.
Český pohár tentokrát absolvuje šestnáct družstev: všech deset extraligových a šest z nižších soutěží, jež se poperou ve dvou skupinách 1. kola o dvě plus dvě postupová místa do 2. dějství. Tam už na ně čeká šestice elitních mančaftů, přičemž dvě dvojice soupeřů jsou už nyní jisté. 

LOS VOLEJBALOVÉHO ČP ŽEN 2019/2020
1. KOLO (14. října)
Skupina A (Turnov): TJ Zikuda Turnov, TJ Sokol Nusle, TJ Sokol Dobřichovice.
Skupina B (Hradec Králové): TJ Slavia Hradec Králové, Volejbal Červený Kostelec, TJ Nový Jičín.
2. KOLO (24. října)
Vítěz skupiny A – TJ Sokol Šternberk, Druhý ze skupiny B – Volejbal Přerov, Královo Pole Brno – VK Dukla Liberec, TJ Ostrava – Šelmy Brno, Druhý ze skupiny A – PVK Olymp Praha, Vítěz skupiny B – TJ Sokol Frýdek-Místek.
ČTVRTFINÁLE (9. a 16. ledna)
Přímo nasazeny VK UP Olomouc (proti vítězi prvního čtvrtfinále) a VK Prostějov (proti vítězi šestého čtvrtfinále).

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments