Příjemnou noc, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak už se prostějovské volejbalistky konečně dočkají! Čeho? Přátelských zápasů! Zatímco dosud neabsolvovaly během společné přípravy od 31. července ani jeden, v tomto týdnu jich odehrají hned šest!

Tím úvodním bude zítřejší duel proti Šelmám Brno, které ženy VK přivítají v domácím prostředí haly Sportcentra DDM Prostějov. Přesný termín a čas je úterý 10. září od 18.15 hodin. „Jsme rádi, že se nám po zrušeném utkání v Brně z minulého týdne podařilo tento vzájemný souboj s kvalitním soupeřem přece jen dohodnout. Šelmám děkujeme za vstřícnost včetně toho, že přijedou k nám. Střetnutí se uskuteční v našich tréninkových hodinách od šesti do osmi večer, což znamená, že hrát se po rozcvičení začne přibližně po čtvrt na sedm,“ ozřejmil hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš.
Závěr týdne pak se svým družstvem i realizačním týmem stráví na přípravném turnaji v Olomouci. Jde o poměrně velkou mezinárodní akci nesoucí název Tomi-Remont Cup 2019 a trvající tři dny od pátku 13. do neděle 15. září. Kompletní zápasový rozpis najdete v přiložené tabulce. „Ve Sportovní hale Univerzity Palackého nás čeká pět hodně dobrých utkání. V základní skupině narazíme na domácí UP Olomouc, slovinský Kamnik a polský Mielec, následně přidáme ještě dva mače o konečné umístění. Myslím, že to bude výborná prověrka, která nám toho spoustu ukáže,“ těší se Petráš.

TOMI-REMONT CUP 2019 V OLOMOUCI
Pátek 13. září
16.30 hodin UP Olomouc – VK Prostějov (skupina A) a Olymp Praha – Dukla Liberec (skupina B), 18.15 hodin Stal Mielec – Calcit Kamnik (skupina A) a Sokol Šternberk – Fatum Nyíregyháza (skupina B)
Sobota 14. září
9.00 hodin Liberec – Nyíregyháza (skupina B) a Prostějov – Kamnik (skupina A), 10.45 hodin Olomouc – Mielec (skupina A) a Šternberk – Olymp (skupina B), 12.30 hodin Olymp – Nyíregyháza (skupina B) a Mielec – Prostějov (skupina A), 14.15 hodin Kamnik – Olomouc (skupina A) a Liberec – Šternberk (skupina B), 16.30 hodin semifinále A1 – B2 a utkání o 5. až 8. místo A3 – B4, 18.15 hodin semifinále B1 – A2 a utkání o 5. až 8. místo B3 – A4
Neděle 15. září
9.00 hodin utkání o 3. místo a utkání o 7. místo, 10.45 hodin finále a utkání o 5. místo

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar