Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak už se prostějovské volejbalistky konečně dočkají! Čeho? Přátelských zápasů! Zatímco dosud neabsolvovaly během společné přípravy od 31. července ani jeden, v tomto týdnu jich odehrají hned šest!

Tím úvodním bude zítřejší duel proti Šelmám Brno, které ženy VK přivítají v domácím prostředí haly Sportcentra DDM Prostějov. Přesný termín a čas je úterý 10. září od 18.15 hodin. „Jsme rádi, že se nám po zrušeném utkání v Brně z minulého týdne podařilo tento vzájemný souboj s kvalitním soupeřem přece jen dohodnout. Šelmám děkujeme za vstřícnost včetně toho, že přijedou k nám. Střetnutí se uskuteční v našich tréninkových hodinách od šesti do osmi večer, což znamená, že hrát se po rozcvičení začne přibližně po čtvrt na sedm,“ ozřejmil hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš.
Závěr týdne pak se svým družstvem i realizačním týmem stráví na přípravném turnaji v Olomouci. Jde o poměrně velkou mezinárodní akci nesoucí název Tomi-Remont Cup 2019 a trvající tři dny od pátku 13. do neděle 15. září. Kompletní zápasový rozpis najdete v přiložené tabulce. „Ve Sportovní hale Univerzity Palackého nás čeká pět hodně dobrých utkání. V základní skupině narazíme na domácí UP Olomouc, slovinský Kamnik a polský Mielec, následně přidáme ještě dva mače o konečné umístění. Myslím, že to bude výborná prověrka, která nám toho spoustu ukáže,“ těší se Petráš.

TOMI-REMONT CUP 2019 V OLOMOUCI
Pátek 13. září
16.30 hodin UP Olomouc – VK Prostějov (skupina A) a Olymp Praha – Dukla Liberec (skupina B), 18.15 hodin Stal Mielec – Calcit Kamnik (skupina A) a Sokol Šternberk – Fatum Nyíregyháza (skupina B)
Sobota 14. září
9.00 hodin Liberec – Nyíregyháza (skupina B) a Prostějov – Kamnik (skupina A), 10.45 hodin Olomouc – Mielec (skupina A) a Šternberk – Olymp (skupina B), 12.30 hodin Olymp – Nyíregyháza (skupina B) a Mielec – Prostějov (skupina A), 14.15 hodin Kamnik – Olomouc (skupina A) a Liberec – Šternberk (skupina B), 16.30 hodin semifinále A1 – B2 a utkání o 5. až 8. místo A3 – B4, 18.15 hodin semifinále B1 – A2 a utkání o 5. až 8. místo B3 – A4
Neděle 15. září
9.00 hodin utkání o 3. místo a utkání o 7. místo, 10.45 hodin finále a utkání o 5. místo

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments