Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tak už se prostějovské volejbalistky konečně dočkají! Čeho? Přátelských zápasů! Zatímco dosud neabsolvovaly během společné přípravy od 31. července ani jeden, v tomto týdnu jich odehrají hned šest!

Tím úvodním bude zítřejší duel proti Šelmám Brno, které ženy VK přivítají v domácím prostředí haly Sportcentra DDM Prostějov. Přesný termín a čas je úterý 10. září od 18.15 hodin. „Jsme rádi, že se nám po zrušeném utkání v Brně z minulého týdne podařilo tento vzájemný souboj s kvalitním soupeřem přece jen dohodnout. Šelmám děkujeme za vstřícnost včetně toho, že přijedou k nám. Střetnutí se uskuteční v našich tréninkových hodinách od šesti do osmi večer, což znamená, že hrát se po rozcvičení začne přibližně po čtvrt na sedm,“ ozřejmil hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš.
Závěr týdne pak se svým družstvem i realizačním týmem stráví na přípravném turnaji v Olomouci. Jde o poměrně velkou mezinárodní akci nesoucí název Tomi-Remont Cup 2019 a trvající tři dny od pátku 13. do neděle 15. září. Kompletní zápasový rozpis najdete v přiložené tabulce. „Ve Sportovní hale Univerzity Palackého nás čeká pět hodně dobrých utkání. V základní skupině narazíme na domácí UP Olomouc, slovinský Kamnik a polský Mielec, následně přidáme ještě dva mače o konečné umístění. Myslím, že to bude výborná prověrka, která nám toho spoustu ukáže,“ těší se Petráš.

TOMI-REMONT CUP 2019 V OLOMOUCI
Pátek 13. září
16.30 hodin UP Olomouc – VK Prostějov (skupina A) a Olymp Praha – Dukla Liberec (skupina B), 18.15 hodin Stal Mielec – Calcit Kamnik (skupina A) a Sokol Šternberk – Fatum Nyíregyháza (skupina B)
Sobota 14. září
9.00 hodin Liberec – Nyíregyháza (skupina B) a Prostějov – Kamnik (skupina A), 10.45 hodin Olomouc – Mielec (skupina A) a Šternberk – Olymp (skupina B), 12.30 hodin Olymp – Nyíregyháza (skupina B) a Mielec – Prostějov (skupina A), 14.15 hodin Kamnik – Olomouc (skupina A) a Liberec – Šternberk (skupina B), 16.30 hodin semifinále A1 – B2 a utkání o 5. až 8. místo A3 – B4, 18.15 hodin semifinále B1 – A2 a utkání o 5. až 8. místo B3 – A4
Neděle 15. září
9.00 hodin utkání o 3. místo a utkání o 7. místo, 10.45 hodin finále a utkání o 5. místo

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments