Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední přípravné duely před startem UNIQA extraligy žen ČR 2019/2020 (26. září v Liberci) absolvují volejbalistky VK Prostějov na mezinárodním turnaji Mizuno Cup 2019, který se koná nadcházející pátek 20. a následně tuto sobotu 21. září v Praze.

„Tahle akce každoročně pořádaná Olympem měla mít původně víc účastníků, ale nakonec zůstali jen tři. Kromě nás ještě domácí celek a německý Straubing, takže organizátoři vymysleli zajímavý hrací systém, kdy se všechny týmy střetnou každý s každým po oba dny,“ vysvětlil hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš.
Hanačky tím pádem sehrají dva mače proti PVK, který je považován za jednoho z favoritů nového ročníku elitní české soutěže, a také s tradičním účastníkem bundesligy, o jehož kvalitách není sporu. Přesný rozpis turnajových utkání najdete níže, výsledky na tři hrané sety se sečtou do konečné tabulky od prvního do třetího místa.
„Olymp se v létě zajímavě posílil, v nadcházející sezóně může mířit hodně vysoko. A jakýkoliv mančaft z nejvyšší soutěže Německa je pro nás samozřejmě také vítaným soupeřem. I my budeme chtít předvést slušný volejbal, abychom se necelý týden před prvním mistrákem na něj co nejlépe připravili a herně naladili čtyřmi kvalitními přáteláky,“ přál si Petráš. 


program mizuno cup 2019 v praze
Pátek 20. září
11.00 hodin PVK Olymp Praha – VK Prostějov, 13.00 hodin VK Prostějov – NawaRo Straubing, 15.00 hodin PVK Olymp Praha – NawaRo Straubing.
Sobota 21. září
10.30 hodin PVK Olymp Praha – NawaRo Straubing, 12.30 hodin VK Prostějov – NawaRo Straubing, 14.30 hodin PVK Olymp Praha – VK Prostějov.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments