Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poprvé v novém soutěžním ročníku se volejbalistky VK Prostějov představí doma v rámci 2. kola UNIQA extraligy žen ČR 2019/20. A v sobotu 28. září od 17.00 hodin v hale Sportcentra DDM hned půjde o divácky nejatraktivnější duel proti papírově nejsilnějším soupeřkám: prestižní derby s UP Olomouc!

Od vzniku vékáčka v roce 2007 svádějí oba rivalové líté boje o národní trofeje, přičemž v téhle dlouhodobé přetahované byl dlouho úspěšnější prostějovský tým, držitel rekordních deseti mistrovských titulů za sebou (2009 až 2018). Až letos na jaře ho sesadilo z tuzemského trůnu právě úpéčko.
To je jednoznačným favoritem i pro nadcházející extraligovou sezónu, zatímco citelně oslabené i výrazně omlazené družstvo Prostějova by se po cenně vydřeném stříbru mělo tentokrát pohybovat někde uprostřed vyrovnané tabulky. Záleží, jak se mu v dost pozměněném složení bude dařit.
„Olomoucký tým má dvojici zkušených nahrávaček, jeho hlavními bodovými tahounkami momentálně jsou univerzálka Gábina Orvošová s blokařkou Verčou Trnkovou. Na přípravném turnaji Tomi-Remont Cup jsme však UP docela vzdorovali, o což se pokusíme i tentokrát. Můžeme jedině překvapit a půjdeme za tím,“ řekl k sobotnímu zápasovému taháku kouč žen VK Lubomír Petráš.

Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments