Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulé sezóně se po dlouhých letech poprvé hrálo v UNIQA extralize žen ČR o pátou až osmou příčku, čímž se konečné pořadí i uprostřed tabulky mohlo výrazněji promíchat v porovnání s dlouhodobou částí soutěže. Pro aktuální ročník se však od téhle novinky znova upustilo. A ukazuje se, že z pohledu prostějovských volejbalistek je to jedině dobře. Proč?

Tým vékáčka se totiž od začátku pohybuje v horních patrech tabulky, ještě po čtyřech kolech dokonce vedl. Pak sice klesnul, ovšem stále si vede poměrně dobře a nyní to vypadá, že by měl minimálně bojovat o čtvrtou až pátou (případně šestou) pozici po dlouhodobé fázi, tedy základní a nadstavbové části. Naznačuje tomu jak velmi solidní výkonnost, tak slibně výrazný náskok na poslední čtyři posty.
Zatím se zdá, že pokud Hanačky ještě senzačně nezaútočí na medailové fleky, tak nižší než zmíněné páté či šesté místo by jim po nadstavbě snad hrozit nemělo. Potom by i v případě čtvrtfinálového vyřazení z play-off a očekávaného dopadnutí ostatních dvojic 1. kola k.o. bojů měly vytěžit hodně slušný konečný výsledek, o který by je zrušené bitvy mezi poraženými čtvrtfinalisty nemohly připravit.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments