Příjemnou noc, dnes je pátek 22.11.2019
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 Agel_logo_VKUž před časem jsme informovali, že volejbalistky VK AGEL Prostějov čekají ve druhé polovině září a v první půlce října celkem tři mezinárodní turnaje přípravného charakteru. Nyní je až na jednu výjimku definitivně jasné, s kým se v Polsku, na Slovensku a v domácím prostředí střetnou. Turnaj Karpacz (20. až 22. září): Skvěle obsazené polské klání Hanačky otevřou 20. 9. od 16.00 hodin proti domácímu družstvu Dabrowa Gornicza, jež v posledních letech pravidelně hraje Champions League. O den později ve stejný čas změří naše ženy síly s německým SC Schwerin a půjde o nadmíru pikantní bitvu, neboť los evropské Ligy mistryň 2013/14 svedl oba šampióny svých zemí do jedné základní skupiny. 22. 9. od 11.00 hodin pak Čadův soubor uzavře své vystoupení v Karpaczi zápasem proti důvěrně známému rivalovi Atom Trefl Sopoty. Tím pádem všichni čtyři účastníci náleží mezi 24 vyvolených pro letošní ročník elitního poháru starého kontinentu!

Turnaj Senica (27. a 28. září): Slovenská akce má v současnosti známé tři jisté účastníky, jimiž jsou Prostějov, domácí VK Senica a rakouský SVS Post Schwechat, další dobře známý sok našich volejbalistek z minulosti. O čtvrtém kolektivu se ještě rozhoduje mezi jedním klubem z Maďarska a Doprastavem Bratislava. Až bude definitivně určeno startovní pole, spatří světlo světa rovněž přesný zápasový program senického podniku.

Turnaj Prostějov (9. a 10. října): Premiérově v historii uspořádá hanácký oddíl přípravné měření sil většího rozsahu se čtyřmi zúčastněnými celky. „Už jsme dali dohromady kompletní startovní pole, mohu říct, že má opravdu velmi vysokou úroveň. Přicestují k nám SC Drážďany z Německa, CZ Bělehrad ze Srbska a SVS Post Schwechat z Rakouska, čtvrtým do party budeme logicky my. Drážďany i Bělehrad přitom pravidelně hrají Champions League a Vídeň poměrně úspěšně působí v CEV Cupu. Naši fandové se tedy mají na co těšit,“ prozradil sportovní ředitel VK Peter Goga s tím, že formát domácího turnaje s konkrétním pořadem zápasů se ještě dolaďuje.

Total Comments

  • Kendrion
  • Fischer Lokomotive
  • Interforst
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments