Dobré dopoledne, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 Agel_logo_VKUž před časem jsme informovali, že volejbalistky VK AGEL Prostějov čekají ve druhé polovině září a v první půlce října celkem tři mezinárodní turnaje přípravného charakteru. Nyní je až na jednu výjimku definitivně jasné, s kým se v Polsku, na Slovensku a v domácím prostředí střetnou. Turnaj Karpacz (20. až 22. září): Skvěle obsazené polské klání Hanačky otevřou 20. 9. od 16.00 hodin proti domácímu družstvu Dabrowa Gornicza, jež v posledních letech pravidelně hraje Champions League. O den později ve stejný čas změří naše ženy síly s německým SC Schwerin a půjde o nadmíru pikantní bitvu, neboť los evropské Ligy mistryň 2013/14 svedl oba šampióny svých zemí do jedné základní skupiny. 22. 9. od 11.00 hodin pak Čadův soubor uzavře své vystoupení v Karpaczi zápasem proti důvěrně známému rivalovi Atom Trefl Sopoty. Tím pádem všichni čtyři účastníci náleží mezi 24 vyvolených pro letošní ročník elitního poháru starého kontinentu!

Turnaj Senica (27. a 28. září): Slovenská akce má v současnosti známé tři jisté účastníky, jimiž jsou Prostějov, domácí VK Senica a rakouský SVS Post Schwechat, další dobře známý sok našich volejbalistek z minulosti. O čtvrtém kolektivu se ještě rozhoduje mezi jedním klubem z Maďarska a Doprastavem Bratislava. Až bude definitivně určeno startovní pole, spatří světlo světa rovněž přesný zápasový program senického podniku.

Turnaj Prostějov (9. a 10. října): Premiérově v historii uspořádá hanácký oddíl přípravné měření sil většího rozsahu se čtyřmi zúčastněnými celky. „Už jsme dali dohromady kompletní startovní pole, mohu říct, že má opravdu velmi vysokou úroveň. Přicestují k nám SC Drážďany z Německa, CZ Bělehrad ze Srbska a SVS Post Schwechat z Rakouska, čtvrtým do party budeme logicky my. Drážďany i Bělehrad přitom pravidelně hrají Champions League a Vídeň poměrně úspěšně působí v CEV Cupu. Naši fandové se tedy mají na co těšit,“ prozradil sportovní ředitel VK Peter Goga s tím, že formát domácího turnaje s konkrétním pořadem zápasů se ještě dolaďuje.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-