Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Aktuálně největším šlágrem volejbalové UNIQA extraligy žen ČR 2019/2020 byla pondělní dohrávka 20. kola mezi Šelmami Brno a UP Olomouc. Domácí družstvo před televizními kamerami přímého přenosu ČT Sport triumfovalo 3:0 (21, 21, 18) a upevnilo tím své průběžné vedení právě před zdolanými rivalkami.

„Z obou stran to byl trochu nervózní zápas. Ale když šlo do tuhého, byli jsme naštěstí o něco klidnější, odútočili z těžkých balónů a ubránili soupeře. Každopádně je pro mě milé překvapení, že jsme zvítězili tři nula,“ radoval se trenér jihomoravských lídryň Ondřej Boula. „Čekal jsem jiný výsledek, ale soupeř hrál velice dobře. Zatlačil nás servisem, dostali jsme hodně es a tam byl podle mě klíč. My jsme měli podání špatné a Brnu vůbec neškodili. Náš cíl přitom byl Simona Janečková, která to však zvládla a my jsme naopak neodpřihrávali. Teď musíme dál trénovat a lépe se pro příště připravit,“ smutně hodnotil kouč Hanaček Petr Zapletal. V součtu s tím, že Šelmy v předehrávce čtyřiadvacátého dějství jasně porazily i poslední Přerov, získaly v čele tabulky zkraje minulého týdne už osmibodový náskok. Což jim dává hodně reálnou šanci ovládnout dlouhodobou část soutěže a jít do play off z nejvýhodnější pozice.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments