Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Krátce před uzávěrkou přestupů, která vypršela v poslední lednový den, se výrazně posílily volejbalistky Dukly Liberec. Vedení tamního klubu totiž angažovalo brazilskou univerzálku Arianne de Carvalho Tolentino!

Zkušená třicetiletá Jihoameričanka nedávno předčasně ukončila své angažmá v izraelském Hapoelu Kfar Saba, načež přicestovala do ČR na testy, při nichž uspěla. „Zapojila se do tréninků s týmem a okamžitě se jevila jako velice silná hráčka,“ prozradil ředitel libereckého oddílu Pavel Šimoníček.
Proto 180 centimetrů vysoké a levoruké účko záhy podepsalo na severu Čech smlouvu. Právě na daném postu měl přitom tým kouče Libora Gálíka poslední dobou problém, když se Eva Svobodová musela vinou početné marodky parťaček přesunout na smeč a na univerzálu zaskakovala exprostějovská blokařka Eva Rutarová. Nyní je potíž vyřešena.
Tolentino poprvé naskočila do extraligového duelu v úterní dohrávce proti Šternberku a k vítězství domácích barev 3:0 (20, 24, 18) pomohla výbornými 17 body při úspěšnosti útoku 41 procent a celkové užitečnosti +8. „Věříme, že Arianne může být v klíčové fázi letošní sezóny naší tajnou a velkou zbraní,“ připojil Šimoníček.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar