Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Vékáčko má před sebou vražednou sérii střetnutí

Vstup do nadstavbové části UNIQA extraligy žen ČR 2019/20 vyšel volejbalistkám VK Prostějov částečně herně a především výsledkově, z dosavadních tří duelů téhle fáze soutěže vytěžily takřka maximálních osm bodů. Teď je však po papírově slabších soupeřích čeká pětizápasová šňůra proti silným družstvům výhradně z horní poloviny průběžné tabulky.

Pro vékáčko (3. místo, 41 bodů) to bude opravdu fuška, však posuďte sami: sobota 15. února venku Šelmy Brno (1., 58), čtvrtek 20. února doma Olomouc (2., 50), sobota 22. února venku Ostrava (4., 38), sobota 29. února doma Olymp Praha (6., 32) a čtvrtek 5. března doma Liberec (5., 37). Je nabíledni, že právě tato přetěžká série rozhodne o tom, jestli Hanačky udrží před následným play-off třetí pozici, nebo klesnou níž. A případně o kolik příček.
„Co se týká utkání u Šelem, s Olomoucí a v Ostravě, ve všech těchto třech případech budeme reálně rádi za každý získaný bodík. Brno i UP jsou totiž největší favorité soutěže, na horkém severu Moravy je to vždycky hodně náročné. Ani další dva zápasy nebudou na vlastním hřišti vůbec jednoduché, neboť Olymp určitě chce v pořadí výš a posílená Dukla znamená velkou hrozbu. Přesto se naše filozofie nemění: jít do každého utkání zvítězit,“ rozebral nadcházející nelehké období hlavní trenér vékáčka Lubomír Petráš.Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar