Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.11.2019
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

34 volis1Juniorky, kadetky, starší žákyně i mladší žákyně VK AGEL Prostějov mají za sebou nejnáročnější část letní přípravy na novou sezónu 2013/14. Ta měla tradiční podobu týdenního soustředění ve Sloupu, jež se od 10. do 17. srpna nadmíru vydařilo. Partnerem projektu byla NADACE ČEZ. Do Rekreačního střediska Čermák se tentokrát sjela více než stovka mladých hráček našeho oddílu, které tréninkově vedlo hned čtrnáct koučů! Počasí talentovaným Hanačkám ideálně přálo a denní porce pěti náročných fází tak měla stoprocentní hodnotu.
„Počasí se tentokrát skutečně povedlo, také díky tomu jsme splnili absolutně všechno, co jsme chtěli. Holky musím pochválit za to, jak příkladně makaly a vydatné dávky různorodé přípravy zvládaly. Díky samozřejmě patří i všem trenérům, neboť také pro ně to byl velmi těžký týden. A naprosto úspěšný, s celým soustředěním můžeme být hodně spokojeni,“ zdůraznil šéftrenér mládeže VK Jaroslav Matěj.
Nadějné „Agelky“ v oblasti Moravského krasu nabíraly fyzičku běháním, jízdou na kole a různými kondičními cvičeními, kromě toho se věnovaly i pilování herní techniky, došlo rovněž na oblíbené volejbalové mače proti koučům a regenerační plavání v nedalekém bazénu pod širým nebem. „Náplň byla pestrá a opravdu velmi náročná, děvčata dostala pořádně zabrat. Pro nadcházející ročník tím získala potřebný fyzický základ,“ konstatoval Matěj.
Starší i mladší žákyně zamířily v sobotu ze Sloupu zpět do Prostějova, kde se dál připravují v domácích podmínkách. Juniorky s kadetkami pak přejely do Morkovic a tam absolvovaly další soustředění více herního zaměření, o kterém přineseme podrobnosti v příštím vydání.
34 volis2 34 volis3 34 volis4 34 volis5
34 volis6 34 volis7 34 volis8 34 volis9

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments