Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Téměř měsíc strávil v Prostějově reprezentační tým mladých volejbalistek České republiky věkové kategorie U15. V hale místního Národního sportovního centra PV absolvoval soustředění od 27. června do 22. července, než jej tedy uplynulou středu podle plánu uzavřel.

„Holky musím maximálně pochválit za to, kolik práce tady odvedly. Náplň byla dost náročná, i když jsme se samozřejmě snažili během tak poměrně dlouhé doby o tréninkovou pestrost. A vedle intenzivní přípravy jsme se věnovali také důkladné regeneraci, odpočinku a v rámci možností i rekondiční zábavě,“ shrnul hlavní kouč národního výběru žákyň Aleš Novák, na oddílové platformě šéftrenér mládeže VK Prostějov.
Každodenní program s výjimkou volných dnů tvořily dvě tréninkové fáze trvající vždy tři hodiny dopoledne i odpoledne. „Kromě klimatizovaného prostředí haly NSC, což je v parném létě značná výhoda, jsme využívali také posilovnu v nedaleké letní hale a regenerační linku Sportcentra DDM. Vynikající podmínky včetně zázemí přijeli obhlédnout rovněž reprezentační trenéři českých žen Giannis Athanasopoulos a Stanislav Mitáč, které jsme přivítali na krátké návštěvě,“ informoval Novák.
Mezi šestadvaceti talentovanými hráčkami z celé ČR měl v srdci Hané též dvě klubové svěřenkyně Andreu Fabikovičovou a Annu Pečenkovou. „Jak už jsem řekl, stojíme vlastně na začátku dvouletého procesu tvorby co nejlepšího a soudržného mančaftu, jehož vrchol přijde v roce 2022 při domácím evropském šampionátu kadetek zde v Prostějově. Vykročili jsme k němu podle mého názoru velmi vydařeně,“ zdůraznil Novák.
Složení družstva volejbalových žákyň ČR na soustředění v Prostějově: Andrea Fabikovičová, Anna Pečenková (obě VK Prostějov), Julie Bažó (Sokol Bedřichov), Markéta Beranová (Lokomotiva Plzeň), Kateřina Brunclíková, Fedora Jakuškina, Kristýna Němečková, Josefina Smolková (všechny Dukla Liberec), Lilien Ciprová, Monika Zídková (obě 15. ZŠ Plzeň), Caroline Formánková (Vavřinec Kladno), Ema Pátková (Havlíčkův Brod), Daniela Hrbková (Sokol Frýdek-Místek), Adéla Chládková (TJ Šumperk), Nela Jasečková (Hlincova Hora), Tereza Kasandová (VK Jirkov), Laura Kuldanová (Olymp Praha), Tereza Nová, Martina Pokorná (obě Volejbal Kralupy), Anna Pragerová (Rtyně v Podkrkonoší), Tereza Raabová (VK Znojmo), Natálie Štolfová, Lucie Zapletalová (obě VAM Olomouc), Kateřina Vafková (Volejbal Boskovice), Veronika Vašíčková (Lokomotiva Břeclav), Ema Zedníková (TJ Ostrava).
Realizační tým: hlavní trenér Aleš Novák, asistenti trenéra Josef Smolka, Jakub Brečka a Aneta Tobiášová, kondiční trenér Karel Vlašič, fyzioterapeutka Michaela Pachmanová, vedoucí družstva Petra Smolková.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-