Dobré ráno, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Téměř v plné síle by měly prostějovské volejbalistky vstoupit do nového extraligového ročníku – pokud se samozřejmě ve zbývajícím čase před úvodním soutěžním duelem nestane nic zdravotně nepříjemného.

„Až na jedinou výjimku jsou zatím všechny holky fit a maximálně natěšené na ostrý start sezóny,“ prozradil hlavní kouč žen VK Lubomír Petráš směrem k rychle se blížícímu šlágru doma proti Šelmám Brno.
Zmíněnou výjimkou je mladá smečařka Lenka Knorová, jež od svého loňského příchodu na Hanou z Českých Budějovic prodělala už tolik různých problémů se zdravím, že by to vydalo na pořádně tlustý chorobopis. A momentálně laboruje s bolavými zády. „Začala chodit na kapačky, aby bolest postupně ustala. Tahle léčba přitom zabere nějaké dva až tři týdny a během té doby se musíme obejít bez Lenky,“ povzdechl si Petráš, který za rok a kousek působení Knorové v Prostějově mohl její potenciál využít jen při několika málo utkáních.
„Je zřejmé, že za Lenčiny potíže nemůže pouze fyzická stránka, ale má to i v hlavě. Proto jsme spolu vedli řeč a zdůraznil jsem jí, aby se teď v první řadě snažila dát konečně po všech stránkách dohromady. Až potom může naplno hrát tak, jak se od ní očekává,“ řekl sportovní ředitel vékáčka Miroslav Čada.

 

Předsezónní servis ke startu volejbalové sezony včetně losu a soupisky VK Prostějov najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 14. září

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-