Dobré ráno, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 volejbal_TJ_OPNejtěžším obdobím za mnoho posledních let zrovna procházejí volejbalistky TJ OP Prostějov. Do druhé ligy žen 2013/2014, skupiny „C“ sice vstoupily solidně, jenže během uplynulých týdnů prohrály čtyři utkání za sebou a v letos velmi silně obsazené soutěži spadly až na nejnižší deváté místo. Cesta výš teď bude hodně trnitá...

Zatímco před první zápasovou pauzou dokázaly oděvářky vcelku pravidelně sbírat body, po této přestávce přišlo výsledkově hluché období. Zkraje listopadu tým podlehl na hřišti silného Vsetína 0:3 a 1:3, následně nestačil ani doma na papírově srovnatelný Lanškroun dvakrát 0:3 a v 6. dvoukole před právě probíhající druhou soutěžní zastávkou měl volný los. Tím pádem již déle než měsíc nezískal ani bodík, což logicky znamenalo pokles na dno průběžného pořadí.
Do konce podzimní části nyní Prostějovankám chybí šest duelů proti třem různým soupeřům (venku sedmý Juliánov, doma vedoucí Nový Jičín, venku šestý Přerov „B“). A je jasné, že výš se družstvo TJ OP posune jedině výrazným zlepšením hry i výsledků. Určitá výhoda přitom spočívá v zatímní dosažitelnosti středu tabulky, včetně čtvrté pozice. Reálně by „oděvářky“ mohly při kvalitních výkonech přivézt nějaké vítězství z brněnské i přerovské palubovky, zatímco překvapit suverénního lídra na vlastní půdě bude asi dost složité.

Tabulka 2. ligy žen, skupiny „C“ po 12. kole
1. Nový Jičín 12 0 36:6 35
2. Vsetín 9 1 28:11 26
3. Palkovice 8 2 26:9 23
4. Bílovec 4 6 16:20 12
5. Uherské Hradiště 4 6 14:21 12
6. Přerov B 3 7 15:22 11
7. Juliánov 3 9 15:28 11
8. Lanškroun 3 9 14:29 8
9. OP Prostějov 2 8 9:27 6

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-