Dobré ráno, dnes je čtvrtek 9.4.2020
svátek slaví Dušan,
zítra Darja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

06 carterKdyž v jakémkoliv sportu bojujete proti někomu, kdo je o jednu výkonnostní kategorii (či ještě víc) výše a drtí vás svou nepopiratelnou kvalitou, místy se jen těžko ubráníte bezmoci. Právě takhle se většinu střetnutí s Fenerbahce Istanbul nejspíš cítily všechny prostějovské volejbalistky, Katie Carter nevyjímaje. Americká univerzálka se následně k hladké porážce vrátila v několika odpovědích.

Můžete střetnutí okomentovat ze svého pohledu?
„V úvodu jsme byly hodně nervózní a nedržely se taktiky, kterou určil kouč. Po špatném prvním setu jsme se ale naštěstí uvolnily, ve všem zlepšily a začaly si zápas užívat. Škoda koncovky druhé sady, kterou jsme mohly získat. Nepovedlo se a zkusíme tedy štěstí za týden v istanbulské odvetě.“
Souhlasíte s názorem, že současné Fenerbahce je ještě silnější než Eczacibasi a Cannes, které jste potkaly v Lize mistryň?
„S tím naprosto souhlasím. Oni mají na všech pozicích v sestavě nejlepší hráčky z nejlepších, alespoň tak to vidím já. U Cannes i Eczacibasi se přece jen dala najít některá trošku slabší místa, přes něž jsme se mohly prosadit, jenže v případě SK nic takového prostě neexistuje. Tenhle kolektiv je na absolutně nejvyšší úrovni, co se ženského klubového volejbalu týče.“
Můžete s ním při vlastním špičkovém výkonu přesto svést vyrovnanější bitvu než dnes?
„Určitě ano. Jak už jsem řekla, i tentokrát byl aspoň jeden set naprosto vyrovnaný a klidně jsme jej mohly vyhrát. Na výkon z dnešní druhé sady musíme v Istanbulu navázat, všechny na hřišti tam odvést své naprosté maximum. Potom máme šanci. Teoreticky i na vítězství, reálně třeba na zisk setu. Uvidíme.“

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co vám nejvíce chybí v době koronavirových zákazů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Zdražení nájemného odloženo!

Potěšující zpráva pro všechny, kteří aktuálně bydlí v městském bytě. Jak Večerník už během února letošního roku informoval, prostějovští radní rozhodli o poměrně razantním zdražení nájemného. Minulý týden se ale konšelé platnost tohoto opatření rozhodli odložit na neurčito.

Mladí nejdou příkladem.

Mnozí omladinu chválí za jejich příkladný přístup k nouzovému stavu i za to, že na rozdíl od jedinců ze starší generace nosí poctivě roušky. Ovšem případ kouření na dětském hřišti za Penny marketem na sídlišti Hloučela, kdy skupinka několika mladíků měla roušky bůhvíkde, svědčí o něčem úplně jiném.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR HANZLÍK

S jedním z nejznámějších prostějovských disidentů a chartistů se minulý týden rozloučila prostějovská veřejnost. Známý antikomunista a normalizační diskžokej zemřel ve věku 75 let.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

11 630 000

Přesně takovou sumu peněz hodlá už letos proinvestovat prostějovský magistrát v rámci první etapy rekonstrukce Sídliště B. Šmerala. Stavební investice je rozdělena na pět etap do tří let a městskou pokladnu má stát v součtu bezmála osmačtyřicet milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„MATKOU PANA PETRÁŠKA NENÍ“

Spisovatelka a publicistka Blanka Kovaříková na adresu prostějovské rodačky Manon Chaufour, která měla vztah s Janem Werichem.

Total Comments