Dobré odpoledne, dnes je pondělí 20.1.2020
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2012 18_vk_agelJiž před časem spatřil světlo světa los všech českých volejbalových soutěží 2012-2013 ve věkových kategoriích žen, juniorek a kadetek. V následujícím přehledu vám přinášíme veškeré nejdůležitější informace spojené s tímto tématem a prostějovskými oddíly VK AGEL i TJ OP...UNIQA extraliga žen

Hrací systém: Deset zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku v základní části (18 kol), poté bude následovat nadstavbová fáze ve skupinách o 1. až 5. místo a 6. až 10. místo (dalších 8 kol). Soutěž následně vyvrcholí play off prvních osmi celků tabulky, poslední dva týmy sehrají baráž o záchranu společně s vítězem 1. ligy.

Los VK v základní části:

18. října doma Šternberk, 20. října venku Ostrava, 27. října doma KP Brno, 1. listopadu venku Přerov, 3. listopadu doma Olomouc, 10. listopadu venku Frýdek-Místek, 15. listopadu doma Slavia Praha, 17. listopadu doma Olymp Praha, 24. listopadu venku SG Brno, 29. listopadu venku Šternberk, 1. prosince doma Ostrava, 6. prosince venku KP Brno, 8. prosince doma Přerov, 14. prosince venku Olomouc, 22. prosince doma Frýdek-Místek, 12. ledna venku Slavia Praha, 19. ledna venku Olymp Praha, 26. ledna doma SG Brno.

Zajímavost: Neboť v Českém poháru 2012-2013 jsou Agelky nasazeny přímo do čtvrtfinále (proti lepšímu z dvojice Slavia Praha versus Šternberk) a to se hraje až 8. listopadu, může hanácký klub o týden dříve oslavit magické jubileum. Pokud naše volejbalistky vyhrají úvodní čtyři duely příští extraligové sezóny, završí právě 1. 11. v Přerově počet vítězných soutěžních utkání proti soupeřům z ČR na kulatou stovku!

2. liga žen, skupina „C“

Hrací systém: Deset zúčastněných družstev se střetne dvoukolově každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v dlouhodobé fázi (celkem 36 zápasů). Vítěz postoupí do kvalifikace o 1. ligu, poslední tři týmy tabulky sestoupí do krajských přeborů.

Los OP do konce roku 2012: 29. září venku Lanškroun, 6. října doma Přerov B, 13. října venku Česká Třebová, 27. října doma Litovel, 3. listopadu venku Znojmo, 10. listopadu venku Palkovice, 24. listopadu doma Bílovec, 1. prosince venku Univerzita Brno, 8. prosince doma Vsetín.

Extraliga juniorek, skupina „B“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy A ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí dvěma finálovými turnaji čtyř nejlepších celků nadstavbové grupy „A“, jedním turnajem o 5. až 8. místo dalších čtyř kolektivů a barážovými duely tří nejhorších výběrů nadstavbové skupiny B proti vítězům 1. ligy.

Los VK v základní části:

7. října doma SG Brno, 14. října venku Ostrava, 20. října doma Frýdek-Místek, 3. listopadu venku České Budějovice, 11. listopadu doma Přerov, 16. listopadu venku SG Brno, 2. prosince doma Ostrava, 8. prosince venku Frýdek-Místek, 13. ledna doma České Budějovice, 19. ledna venku Přerov.

Extraliga kadetek, skupina „B“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy A ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí dvěma finálovými turnaji čtyř nejlepších celků nadstavbové grupy A, jedním turnajem o 5. až 8. místo dalších čtyř kolektivů a barážovými duely tří nejhorších výběrů nadstavbové skupiny B proti vítězům 1. ligy.

Los VK v základní části:

6. října doma Ostrava, 13. října venku Frýdek-Místek, 21. října doma Přerov, 4. listopadu doma Milénova Brno, 10. listopadu venku Nové Veselí, 17. listopadu venku Ostrava, 1. prosince doma Frýdek-Místek, 9. prosince venku Přerov, 12. ledna venku Milénova Brno, 19. listopadu doma Nové Veselí.

1. liga kadetek, skupina „D“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy C ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí duely o postup do extraligy, respektive o záchranu prvoligové soutěže.

Los VK „B“ v základní části: 6. října venku Uherské Hradiště, 14. října venku Znojmo, 20. října venku Junior Brno, 3. listopadu doma Olomouc, 11. listopadu venku Kroměříž, 17. listopadu doma Uherské Hradiště, 1. prosince doma Znojmo, 9. prosince doma Junior Brno, 13. ledna venku Olomouc, 19. ledna doma Kroměříž.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments