Dobré odpoledne, dnes je úterý 12.11.2019
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

2012 18_vk_agelJiž před časem spatřil světlo světa los všech českých volejbalových soutěží 2012-2013 ve věkových kategoriích žen, juniorek a kadetek. V následujícím přehledu vám přinášíme veškeré nejdůležitější informace spojené s tímto tématem a prostějovskými oddíly VK AGEL i TJ OP...UNIQA extraliga žen

Hrací systém: Deset zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku v základní části (18 kol), poté bude následovat nadstavbová fáze ve skupinách o 1. až 5. místo a 6. až 10. místo (dalších 8 kol). Soutěž následně vyvrcholí play off prvních osmi celků tabulky, poslední dva týmy sehrají baráž o záchranu společně s vítězem 1. ligy.

Los VK v základní části:

18. října doma Šternberk, 20. října venku Ostrava, 27. října doma KP Brno, 1. listopadu venku Přerov, 3. listopadu doma Olomouc, 10. listopadu venku Frýdek-Místek, 15. listopadu doma Slavia Praha, 17. listopadu doma Olymp Praha, 24. listopadu venku SG Brno, 29. listopadu venku Šternberk, 1. prosince doma Ostrava, 6. prosince venku KP Brno, 8. prosince doma Přerov, 14. prosince venku Olomouc, 22. prosince doma Frýdek-Místek, 12. ledna venku Slavia Praha, 19. ledna venku Olymp Praha, 26. ledna doma SG Brno.

Zajímavost: Neboť v Českém poháru 2012-2013 jsou Agelky nasazeny přímo do čtvrtfinále (proti lepšímu z dvojice Slavia Praha versus Šternberk) a to se hraje až 8. listopadu, může hanácký klub o týden dříve oslavit magické jubileum. Pokud naše volejbalistky vyhrají úvodní čtyři duely příští extraligové sezóny, završí právě 1. 11. v Přerově počet vítězných soutěžních utkání proti soupeřům z ČR na kulatou stovku!

2. liga žen, skupina „C“

Hrací systém: Deset zúčastněných družstev se střetne dvoukolově každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v dlouhodobé fázi (celkem 36 zápasů). Vítěz postoupí do kvalifikace o 1. ligu, poslední tři týmy tabulky sestoupí do krajských přeborů.

Los OP do konce roku 2012: 29. září venku Lanškroun, 6. října doma Přerov B, 13. října venku Česká Třebová, 27. října doma Litovel, 3. listopadu venku Znojmo, 10. listopadu venku Palkovice, 24. listopadu doma Bílovec, 1. prosince venku Univerzita Brno, 8. prosince doma Vsetín.

Extraliga juniorek, skupina „B“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy A ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí dvěma finálovými turnaji čtyř nejlepších celků nadstavbové grupy „A“, jedním turnajem o 5. až 8. místo dalších čtyř kolektivů a barážovými duely tří nejhorších výběrů nadstavbové skupiny B proti vítězům 1. ligy.

Los VK v základní části:

7. října doma SG Brno, 14. října venku Ostrava, 20. října doma Frýdek-Místek, 3. listopadu venku České Budějovice, 11. listopadu doma Přerov, 16. listopadu venku SG Brno, 2. prosince doma Ostrava, 8. prosince venku Frýdek-Místek, 13. ledna doma České Budějovice, 19. ledna venku Přerov.

Extraliga kadetek, skupina „B“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy A ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí dvěma finálovými turnaji čtyř nejlepších celků nadstavbové grupy A, jedním turnajem o 5. až 8. místo dalších čtyř kolektivů a barážovými duely tří nejhorších výběrů nadstavbové skupiny B proti vítězům 1. ligy.

Los VK v základní části:

6. října doma Ostrava, 13. října venku Frýdek-Místek, 21. října doma Přerov, 4. listopadu doma Milénova Brno, 10. listopadu venku Nové Veselí, 17. listopadu venku Ostrava, 1. prosince doma Frýdek-Místek, 9. prosince venku Přerov, 12. ledna venku Milénova Brno, 19. listopadu doma Nové Veselí.

1. liga kadetek, skupina „D“

Hrací systém: Šest zúčastněných družstev se střetne každý s každým doma – venku vždy po dvou utkáních v základní části (20 zápasů), poté bude následovat nadstavbová fáze společně s týmy grupy C ve skupinách o 1. až 6. místo a 7. až 12. místo (dalších 12 zápasů). Soutěž následně vyvrcholí duely o postup do extraligy, respektive o záchranu prvoligové soutěže.

Los VK „B“ v základní části: 6. října venku Uherské Hradiště, 14. října venku Znojmo, 20. října venku Junior Brno, 3. listopadu doma Olomouc, 11. listopadu venku Kroměříž, 17. listopadu doma Uherské Hradiště, 1. prosince doma Znojmo, 9. prosince doma Junior Brno, 13. ledna venku Olomouc, 19. ledna doma Kroměříž.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments