Příjemnou noc, dnes je úterý 11.12.2018
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Aneta Křížová

Rok se s rokem sešel a vánoční díl jedinečné PROMĚNY IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je opět tady. Kdo o ní ještě neslyšel, tak vezte, že dokážeme změnit vzhled mužů, žen i párů, a to ať manželských, tak například sourozeneckých. Disponujeme k tomu profesionálním týmem a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Však víte, splnit vaše přání a dělat vám radost! Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná a nezapomenutelná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce o něm vědí až v Praze či Ostravě, dorazili k nám z Olomouce, Vyškova, Bouzova a v minulém díle k nám neváhala přijet vítězka až ze slovenského okresu Nitra. V pořadí dvaačtyřicátou osobou, na kterou se usmálo štěstí, se stala Božena Švédová opět z Vyškova.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme dnes jubilejně po padesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb.

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již sedmatřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

Listopadová PROMĚNA IMAGE se opět zařadila mezi ty, na které jen tak nezapomenu. Jednak díky tomu, že sama vítězka k nám přijela až ze Slovenska, takže jsme získali přesah až do sousedního státu, ale hlavně jsme všichni prožili den ve výborné atmosféře skvělých lidí. Užili jsme si plno zábavy, ale také upřímné vřelosti, nadšení a vůbec po celou dobu panovala pozitivní nálada. Proměna paní Anny byla neuvěřitelná, stala se z ní dáma s velkým „D“ a nejeden muž by se za ní otočil.

Post by: Aneta Křížová

Listopadové klání jedinečného seriálu PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je tady, a bude velmi speciální. Kdo o tomto projektu ještě neslyšel, tak vězte, že již více jak tři roky měníme vzhled mužů a žen, ale i párů. K tomu disponujeme profesionálním týmem, který se snaží nejen o změnu vizuální, ale hlavně o vnitřní průvan a dodání sebevědomí. Hlavní motivací je splnit vaše přání a dělat vám radost.

Post by: Aneta Křížová

Skvrny na koberci nejsou ničím výjimečným. Obzvlášť pokud máte v bytě malé děti nebo domácí mazlíčky. Co tedy dělat, když k nějaké takové nehodě dojde? Podívejte se, jak snadno vyčistit koberec od skvrn od jídla či pití, ale i jak z něj odstranit žvýkačku nebo například vylitý lak na nehty.

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku se s příchodem podzimu opět rozjíždí plnou rychlostí. Nejen ženy, ale i muži se tak mohou znovu ucházet o zážitek, o který se vám postaráme přímo královsky! A jelikož se jedná o proměnu vánoční, těšit se můžete i na dárek od Ježíška...

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po sedmačtyřicáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím, rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na zlepšení rovnováhy, posílení stehen, chodidel a vnitřního stabilizačního systému. Pojďme tedy na to...

Post by: Redakce

Podzim je podle statistik období, kdy si bereme nejvíce půjček. Často bohužel jednáme impulzivně, většinou ovlivněni stresem z vánočních nákupů. Pokud si své nákupy předem pečlivě nenaplánujeme, může nás zbrklá půjčka přivést do pořádných potíží.

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již sedmatřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE+VIDEO: V jedinečném projektu PROMĚNA IMAGE, který je dílem nejčtenějšího regionálního periodika PROSTĚJOVSKÝ Večerník, měníme již více jak tři roky ženy či muže, k čemuž máme profesionální tým vlasových stylistů, módních poradců, vizážistek, odborníka na brýle a také profesionálního kameramana i fotografa. Snažíme se však nejen o odlišnou image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí.

Post by: Redakce

Nákup drahých čisticích prostředků, které jsou mnohdy neúčinné či zakoupení drahého dárku pro vaše blízké, který je sice věnován z lásky, ale působí velice neosobně, zavdává stále více tomu, abyste si poradili jinak.
Alternativním způsobem může být výroba dárku či nahrazení neúčinného prostředku běžnou potravinou, která vám leží v domácnosti, a o níž jste doposud nevěděli, že neslouží pouze k jídlu. Rad o tom, jak doma vyrobit originální dekorace, které zkrášlí Vaše obydlí je spousta, ovšem málokteré jsou využitelné pro všechny. Některé jsou technicky náročné, jiné Vám sáhnou hlouběji do peněženky. Přinášíme vám návody, triky a tipy, které v sobě skrývají jednoduchost a finanční nenáročnost.

  • Repoint
  • Sporcl
  • mubea
  • jaro
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Blíží se vánoční svátky, na co se nejvíce těšíte?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A jde to i bez hádek!

Ano, potěšil nás a zároveň také velice překvapil hladký průběh úterního jednání prostějovských zastupitelů. Nejdůležitější dokument města, rozpočet na rok 2019, byl schválen celkem rychle, navíc bez zbytečných průtahů v podobě slovních přestřelek s opozičními zastupiteli. Tak to má být.

Máme nejdražší vodu!.

Během posledních dvou let se cena vodného a stočného na Prostějovsku nezvyšovala a tak jsme možná mnozí nabyli dojmu, že to tak i zůstane. Moravská vodárenská ovšem pro rok 2019 sáhla k výraznému zdražení, po kterém budeme mít nejdražší vodu na Moravě.  

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

VLADIMÍR WALDA NERUŠIL
V němčickém kině OKO vystoupil uplynulou sobotu Waldemar Matuška. Ne, legendární zpěvák nevstal z mrtvých, ale parádně ho zastoupil jeho „dvojník“. Vánoční koncert v podání Vladimíra Waldy Nerušila se skutečně povedl.

49 walda13

Číslo týdne

5
O tolik korun budou mít PROSTĚJOVSKÝ Večerník levnější ti předplatitelé, kteří si pořídí ještě do konce roku abonenství nejčtenějšího regionálního periodika na rok 2019. Kvůli zdražení papíru totiž cena na stánku vystoupá od 1. ledna na rovnou dvacetikorunu.

Výrok týdne

„NA OPAKOVÁNÍ VOLEB JSEM BYLA PŘIPRAVENA...“

Nově zvolená senátorka za Prostějovsko Jitka Chalánková poskytla Večerníku první rozhovor ve své nové funkci.