Dobré ráno, dnes je čtvrtek 27.6.2019
svátek slaví Ladislav,
zítra Lubomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Ani v červnu nebude na stránkách chybět další díl seriálu PROMĚNA IMAGE. Tentokrát se jedná o předprázdninové pokračování s pořadovým číslem šestačtyřicet. Od dubna roku 2015 každý měsíc pracujeme na tom, abychom vás činili šťastnými a plnili vaše sny. Nejen pro vítězku je to vždy doslova a do písmene pohádkový den, který se do paměti vryje na celý život. Jsme proto nesmírně rádi, že se tento projekt i nadále těší velkému zájmu a můžeme pracovat na něčem, co má smysl. Měníme totiž nejen vizáž, ale děláme radost, vykouzlíme úsměv, pocity nadšení a vnitřní spokojenost, snažíme se dodat kousek sebevědomí. Neméně povzbuzující je i skutečnost, že za námi váží cestu lidé z celé republiky včetně Prahy, bonusem se stal zájem až ze Slovenska. A kohopak jsme vybrali tentokrát?

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po šestapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se znobu zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
také v červnu jsme pro vás připravili další vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví. Jak už dávno víme, čtou nás i pozorní muži. Udělejte si pohodlí, a protože panuje extrémně horké počasí, nezapomínejte na správný pitný režim. Mějte na paměti, že studené nápoje nás vnitřně neochladí, v zemích s trvalým horkem naopak upřednostňují pití vlažného slabého čaje. A co jsem si pro vás tentokrát nachystala? V první řadě odtajnění šestačtyřicáté vítězky seriálu PROMĚNA IMAGE, již podruhé se zaměříme na metodu feng-shui a nechybí ani tolik potřebné cvičení. V neposlední řadě nabízíme recept na dobrotu.
Veselé a sluncem prozářené dny přeje Aneta Křížová
Červnový díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které je v prodeji od pondělí 17. června

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.
Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu Naisy Gentleman a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení od vybrané kosmetičky, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení a natáčení v podání Jiřího Slečky.

Post by: Aneta Křížová

Feng-shui je 3000 let staré čínské učení o harmonii lidského života, umožňuje nastolit správný tok energií, zlepšit naši životní situaci, spánek, fyzické i duševní zdraví a mezilidské vztahy... Tato unikátní filozofie se v zásadě řídí jednoduchými a logickými principy, kdy výsledkem je prostředí, které je více než harmonické. V prvním dílu jsme si řekli, že existuje devět sektorů vycházejících z mřížky Bagua, podle kterých můžeme doma vylepšovat a různě nastavovat naše obydlí. Nastínili jsme také, co způsobují povadlé květiny, rozbité dekorace a co dělat, pokud hledáme vztah, nebo co zavěsit do zóny zdraví, aby se zdraví utužovalo, jakým obrazům se vyhnout či co dovede způsobit místnost přeplněná tiskovinami a oděvy. Dnes se podíváme na barvy.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE:V květnové PROMĚNĚ IMAGE se odehrál další z hezkých příběhů, na které já ani paní Jitka nezapomeneme. Je to jeden z těch, kdy chtěla dcera udělat radost své mamince. Dcera Lenka vyslyšela přání své maminky a tak ji přihlásila do proměny od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jako dárek k 70. narozeninám. Udělala dobře, protože co je víc než splnit sen, darovat nezapomenutelný zážitek, udělat nesmírnou radost a hlavně zahřát u srdce? Paní Jitka omládla vizáží i duší, jsou to opět momenty, které slovy ani nelze vystihnout, to se musí prostě zažít. Děkuji celému týmu za perfektní spolupráci, protože bez nich by naše proměny nebyly takové, jaké jsou. Již nyní se těším na červnové pokračování, nebojte se tedy a přihlaste se do našeho předprázdninového dílu. Věřím, že budete spokojení, ať už jste muž, žena, či manželé, nebo třeba přátelé.“
Za celý tým Aneta Křížová,
patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy
Post by: Aneta Křížová

VIDEO+FOTOGALERIE: Už jsou tomu více jak čtyři roky, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum poprvé zorganizoval změnu vizáže šťastné čtenářky seriálu PROMĚNA IMAGE. Od dubna 2015 jsme tím udělali radost již třiačtyřiceti ženám a čtyřem mužům, přičemž dva díly patřily kompletnímu páru. A v této jízdě hodláme i nadále pokračovat!

Post by: Aneta Křížová

Následující už pětapadesáté okénko v pořadí je věnováno různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...


Tematickou stranu SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 20. května

Post by: Aneta Křížová

Čínské umění feng-shui je 3000 let staré učení o harmonii lidského života, umožňuje nastolit správný tok energií, zlepšit naši životní situaci, spánek, fyzické i duševní zdraví a mezilidské vztahy. Tato unikátní filozofie se v zásadě řídí jednoduchými a logickými principy, kdy výsledkem je více než harmonické prostředí.

Post by: Aneta Křížová

S potěšením vám oznamujeme, že je před námi už pětačtyřicátý díl seriálu PROMĚNA IMAGE, který již více jak čtyři roky vychází na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Od dubna 2015, kdy byl uskutečněn historicky první díl, jsme změnili image již čtyřiačtyřiceti vítězkám, ale nejen ženám, ale i mužům a ve dvou případech i celým párům. Každý měsíc usilujeme a zaměřujeme se na to, abychom vás činili šťastnými a plnili vaše sny. Je to vždy doslova pohádkový den, který se nesmazatelně zapíše do paměti jeho aktérů. Jsme nesmírně rádi, že se tento projekt nadále těší zájmu z řad čtenářů a my se tak podílíme na něčem, co dává smysl. Měníme totiž nejen vizáž, ale děláme radost, vykouzlíme úsměv, pocity nadšení a vnitřní spokojenost a snažíme se dodat potřebné sebevědomí. Nemálo nás hřeje skutečnost, že za námi váží cestu lidé napříč republikou. Měli jsme tady vítězky z Olomouce, Vyškova, Ostravy či Prahy, dokonce za námi neváhala přijet dáma až ze Slovenska. Děkujeme za vaši přízeň, bez vás by to nešlo!

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás vítám při čtení květnového vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví. Jak už dávmno víme, čtou nás i pozorní muži. Udělejte si proto obě skupiny maximální pohodlí, vezměte si k sobě sklenku vody nebo čaj, k tomu třeba zákusek, salát, či co hrdlo ráčí a podívejte se, co jsem pro vás dnes připravila. V první řadě vám poodhalím již pětačtyřicátou vítězku seriálu PROMĚNA IMAGE, seznámím vás s tematikou feng-shui a také si opět zacvičíte. V neposlední řadě si podle receptu něco dobrého upečete.
Krásný zbytek májopvých dnů přeje Aneta Křížová


Tematickou stranu SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 20. května

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.