Dobré ráno, dnes je středa 17.10.2018
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

Nákup drahých čisticích prostředků, které jsou mnohdy neúčinné či zakoupení drahého dárku pro vaše blízké, který je sice věnován z lásky, ale působí velice neosobně, zavdává stále více tomu, abyste si poradili jinak.
Alternativním způsobem může být výroba dárku či nahrazení neúčinného prostředku běžnou potravinou, která vám leží v domácnosti, a o níž jste doposud nevěděli, že neslouží pouze k jídlu. Rad o tom, jak doma vyrobit originální dekorace, které zkrášlí Vaše obydlí je spousta, ovšem málokteré jsou využitelné pro všechny. Některé jsou technicky náročné, jiné Vám sáhnou hlouběji do peněženky. Přinášíme vám návody, triky a tipy, které v sobě skrývají jednoduchost a finanční nenáročnost.

Post by: Aneta Křížová

Vždycky jsem byla dost rozčarovaná, když po velkolepé svatební scéně máma zaklapla pohádkovou knížku a popřála mi dobrou noc. Ležela jsem pak ve tmě, koukala do stropu a hlavou vířil milion otázek. Co na tu svatbu říkali jejich rodiče? Kde spolu potom bydleli? A měli děti? Někdy šla fantazie tak daleko, že bych vám mohla vyprávět o rozvedené Popelce a Růžence na anti-depresivech.

Post by: Aneta Křížová

Hned 34 % vdaných žen přiznává nevěru…

Post by: Aneta Křížová

„Nejvíc mě vždy dovedou zahřát okamžiky plné upřímné radosti. Najednou se cítíte naplnění a šťastní, přitom k tomu stačí tak málo, jako je proměna vzhledu těch, co si ji přejí. Vřelá a srdečná zpětná vazba paní Jany nás všechny velice potěšila, protože to je důvod, proč vlastní proměny pořádáme. Učinit vás šťastnými a najít ve vás třeba to, co jste v sobě doposud hledali. Jsem ráda, že i zářijový díl tohoto projektu opět dostál svému účelu. Při těchto okamžicích mám vždy pocit, že tato práce má smysl, je to něco, z čeho se dá čerpat ještě nějakou dobu. Pokud je tomu na obou stranách, jako v případě paní Jany, nelze si víc přát. Velice děkuji všem, kteří se na tomto dílu PROMĚNY IMAGE podíleli, a už nyní se těším na další(ho) z vás.“
Za celý tým Aneta Křížová,
patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
věřím, že si plnými doušky užíváte barevného, slunečného a jiskřícího podzimu. V dobíjení energie budeme pokračovat i nyní, a to v rámci dalšího dílu tematického Servisu pro ženy, který vám nejčtenější regionální periodikum přináší pravidelně každý měsíc. Zacvičíme si totiž tak, že nás přestanou bolet bedra, také se podíváme na další vítězku PROMĚNY IMAGE a v závěrečném dílu seriálu o bolestech hlasy se dočtete o překyselení organismu jako četné příčině těchto potíží. Zároveň vás srdečně zvu do další PROMĚNY IMAGE, věřte, že vás čeká zážitek na celý život. A nezapomeňte se hlásit do dalšího klání, stojí to za to!
Klidné a harmonické čtení přeje Aneta Křížová

Post by: Aneta Křížová

I po prázdninách pokračuje jedinečná PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Kdo o oblíbeném seriálu ještě neslyšel, tak vězte, že víceméně pravidelně měníme vzhled mužů i žen, přičemž pro tuto příležitost disponujeme profesionálním týmem a snažíme se nejen o změnu image, ale ruku v ruce s tím i o vnitřní proměnu a zvýšení sebevědomí. Hlavním záměrem je splnit vaše přání a dělat vám radost. Je třeba poznamenat, že všechny dosavadní proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme proto nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě a ví se o něm i za hranicemi prostějovského regionu. Měli jsme tak milou příležitost přivítat vítězky dokonce až z Prahy a Ostravy, ale i z Olomouce, Vyškova či od pohádkového Bouzova. Aktuálně zavládla radost v Bedihošti. Pojďme si přiblížit, jak bude vypadat podzimní proměna, kterou najdete již v příštím vydání.

Post by: Redakce

V minulém díle jsme se řekli, že není nutné ani žádoucí bolest hlavy řešit ihned léky. V první řadě je důležité se zamyslet nad tím, proč nás hlava začala bolet a proč právě teď. Posléze pokračovat tím, kolik jsme doposud vypili čisté vody, kolik jsme měli cukru, kolik hodin a jak jsme spali, zda nás bolí či nebolí za krkem, či byli ve shonu, stresu a napětí více než jindy. Zda jsme potkali někoho, koho jsme potkat zrovna nepotřebovali, zda jsme jedli v rámci možností zdravě, zda správně a řádně dýcháme apod. Tohle všechno totiž může způsobovat bolesti hlavy...

Post by: Michal Kadlec

O čakrách jsme zde psali již mnohokrát, od té doby však uběhla poměrně delší doba. A právě nyní nastal ten správný okamžik se k nim zase vrátit. Tentokrát se podíváme na to, jak lze čakry vyčistit pomocí vizualizace. Čakry lze čistit několika metodami, některé zvládneme sami, jiné je lepší přenechat odborníkovi na tuto oblast. Jelikož se v této rubrice od počátku snažím mimo jiné o to, abychom si všichni uměli pomoci a přicházeli na věci bez cizího přičinění, pokusíme se takto čakry vyčistit...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,

po necelém měsíci vám na vaší oblíbené straně PROSTĚJOVSKÝ Večerník přináší srpnový díl tematického Servisu pro ženy. Opět doufám, že se máte hezky a v klidu, s veselou myslí a plnými doušky si ještě pořád užíváte letní dny.

Post by: Redakce

V tomto okénku se budeme již po šestačtyřicáté společně věnovat harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí aj. dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na bolesti zad a uvolnění oblasti beder.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po pětačtyřicáté společně věnovat harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí aj. dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na uvolnění oblasti beder. Pojďme tedy na to...

Post by: Aneta Křížová

* Kláro, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?
„Cítím se jako někdo jiný. (úsměv) Ještě ze mě neopadla nervozita, musím se sama se sebou ještě ztotožnit. Asi jsem věnovala hodně energie strachu z toho, jak nakonec budu vypadat. Až budu sama a v klidu, pak to asi lépe zhodnotím.“

  • adp_sanco
  • Interforst
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková