Dobré poledne, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři, vítám vás v únorovém díle naší oblíbené rubriky. Udělejte si pohodlí, vezměte si k sobě sklenku vody nebo čaj, zákusek, salát či co hrdlo ráčí a pojďte se podívat na to, co jsem si pro vás připravila.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již jedenačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

Zanedlouho začne jaro a s ním by měla přijít očista neboli detoxikace organismu po zimě, aby se mohl správně nastartovat do dalšího období a fungovat, jak má. Nestačí však jen samotná detoxikace těla, je podstatné mít mysl i duši v rovnováze. Pokud jsou mysl či duše dlouhodobě přetížené nebo zatížené negativními emocemi, začne se to odrážet na těle. Tomu je třeba včas učinit přítrž, jinak může docházet k různým zdravotním potížím. S detoxikací mysli a duše začněme tedy ihned...

Post by: Aneta Křížová

Start nového rok máme úspěšně za sebou a ve stejném duchu s ním pokračují proměny od Večerníku. Pokud o tomto projektu ještě někdo neslyšel, tak vězte, že v jedinečným seriálem PROMĚNA IMAGE procházejí ženy, ale také muži či dokonce celé páry. Máme profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost!

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme dnes po jedenapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky pro oblast krční a hrudní páteře a na uvolnění trapézových svalů...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás zdravím v roce 2019. Na úvod bych vám ráda popřála vše nejlepší do nového roku, hlavně ať jste vy a vaši blízcí zdraví, šťastní, spokojení a ať máte klid v mysli, v duši i v srdci. Se začátkem nového roku máme perfektní příležitost pro rozhovor s numeroložkou Annou Hanákovou, která vám prozradí, co vše nás čeká, čemu se máme vyhnout a také na co se připravit. Dále vám odtajníme vítězku novoročního dílu seriálu PROMĚNA IMAGE a nechybí ani další porce cvičení. A jen tak ze zvyku připomínáme, že se již nyní můžete hlásit do únorového klání proměn od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.
Po všech stránkách klidný a pohodový rok všem čtenářům Večerníku přeje Aneta Křížová.

Post by: RedakceZnáte všechny módní editorialy, ve kterých obdivujete přirozenou krásu modelek? Omyl. I tyto modelky make-up mají, jen je mistrně potlačený a jednoduchý. Nicméně, aby působil autenticky, potřebujete znát pár grifů a tipů. S naším návodem to snad brzy zvládnete do pěti minut. Možná i dřív. Ale nezapomeňte, že základem všeho je čistá, hydratovaná pokožka. Až na ní pak můžete „stavět“.

Post by: Redakce

Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o ně postaráme přímo královsky! Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení od studia Belleza, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení.

Post by: Redakce

Esenciální oleje a jejich využívání ve spojitosti s péčí o pleť bývá často opomínáno. A je to přitom veliká škoda! Jejich blahodárné účinky znali lidé již v dobách antických a i samotná Kleopatra se ráda nechávala hýčkat voňavými olejíčky, aby její kůže zůstávala mladá a hedvábně jemná.
Hlavní výhodou zařazení olejů do péče o pokožku je jejich přírodní složení, jelikož se vyrábí lisováním semínek či květů rostlin. Důležité je, aby tento proces lisování proběhl za studena a tím se v oleji udržely všechny potřebné živiny. Pak už je jen na vás, abyste dobře znali typ vaší pokožky a podle toho si vybrali ten správný produkt. Nejčastěji takto rozlišujeme kategorie pokožky na suchou, normální, mastnou, nebo smíšenou. Znát svoji kategorii je opravdu zásadním krokem, při výběru toho správného produktu pro péči.

Post by: Nikola Filipenská

S rychlostí blesku se blíží léto a určitě se nebudu mýlit, když řeknu, že každá třetí žena by chtěla být v plavkách kus a cítit se dobře nejen na dovolené. Nejhorší na tom je, že v zimě jsou dny docela krátké a čas plyne rychleji než v letních dlouhých dnech. V létě má člověk obecně více pohybu, ať už jsou to procházky, výlety, nebo třeba i jen plavání v bazéně. Nepropadejte panice, mám pro vás par tipů, jak zpevnit postavu i bez spousty času.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE: Jubilejní čtyřicátá PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku byla opět zase o něco více výjimečná. A to nejen tím, že byla tradičně v tomto čase vánoční a nesla se tudíž v pohodové i sváteční atmosféře, ale také faktem dovršení našeho malého jubilea. Vítězka se tak mohla vedle samotné změny těšit i z pozorností od redakce v podobě květiny a dárkového balíčku. Její radost tak byla více než dvojnásobná...

Post by: Aneta Křížová

Rok se s rokem sešel a vánoční díl jedinečné PROMĚNY IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je opět tady. Kdo o ní ještě neslyšel, tak vezte, že dokážeme změnit vzhled mužů, žen i párů, a to ať manželských, tak například sourozeneckých. Disponujeme k tomu profesionálním týmem a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Však víte, splnit vaše přání a dělat vám radost! Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná a nezapomenutelná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce o něm vědí až v Praze či Ostravě, dorazili k nám z Olomouce, Vyškova, Bouzova a v minulém díle k nám neváhala přijet vítězka až ze slovenského okresu Nitra. V pořadí dvaačtyřicátou osobou, na kterou se usmálo štěstí, se stala Božena Švédová opět z Vyškova.

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...