Hokejisté SK Prostějov 1913 odstartují již tuto neděli 5. listopadu druhou třetinu soutěže, kdy v rámci 10. kola Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína přivítají na svém ledě svého prvního soupeře z Břeclavi, kde se jim proti Lvům první zápas vydařil, když přivezli si výhru 3:7. Teď na triumf budou chtít navázat i před svým publikem a potvrdit vydařený úvod sezóny. Úvodní buly je na programu tradičně v 17.00 hodin a hráči pevně věří, že i přízeň fanoušků bude hnacím motorem k dalšímu vítězství.

Hokejistům Břeclavi se první třetina soutěže příliš nepovedla a vítězně zvládli jen dva duely. Dvakrát však padli až po prodloužení a získali tak ještě další dva body navíc. I tak jsou ale s osmi body až ve spodní polovině tabulky a do utkání půjdou v roli outsidera. Přesto by se ale měli mít domácí na pozoru, protože lvi zatím jasně ukazují, že by jakékoliv podcenění mohlo přijít draho. Povedlo se jim remizovat na půdě Kroměříže a kromě jediného nepovedeného utkání v Blansku byly všechny duely velmi vyrovnané.

„Na utkání se musíme dobře připravit, protože Břeclav je nevyzpytatelným soupeřem, který to už dokázal v první třetině ročníku potvrdit. Určitě nám nedá nic zadarmo, jen náš dobrý výkon ho může zlomit. Pevně ale věřím, že budeme opět úspěšní a načneme i další část soutěže pozitivně. Taky ale počítáme s tím, že každý se soupeřů už o nás ví a bude připravenější,“ prozradil kouč Michal Janeček k nadcházejícímu duelu.

Zda se podaří i do druhé části základní části hokejistům eskáčka vstoupit vítězně, budete moci vidět na vlastní oči v neděli 5. listopadu, kdy duel proběhne. Chybět i nyní nebude bohaté občerstvení a zajímavý zápasový program.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

KRAJSKÁ LIGA JIŽNÍ MORAVY A ZLÍNA

Ostatní výsledky 9. kola: HC Uherské Hradiště – Hokej Uherský Ostroh 5:2, HC Brumov-Bylnice – HK Kroměříž 1:10, Dynamiters Blansko-HK – Boskovice 6:9, HC Lvi Fosfa Břeclav volný los

1. Kroměříž                 8          7          1          0          0          69:24   23

2. Prostějov                8          7          0          0          1          56:22   21

3. Uherský Brod          8          4          0          1          3          30:36   13

4. Uherský Ostroh       8          4          0          0          4          51:37   12

5. Blansko                   8          3          1          0          4          40:45   11

6. HC Boskovice          8          3          0          0          5          29:47   9

7. Břeclav                    8          2          0          2          3          39:42   8

8. Brumov-Bylnice      8          2          0          0          6          24:51   6

9. Uherské Hradiště    8          1          1          0          6          16:50   5

KAM PŘÍŠTĚ

10. kolo, sobota 4. listopadu, 17.00 hodin: Brumov-Bylnice – Uherský Ostroh (16.00), Blansko – Kroměříž, Uherské Hradiště – Uherský Brod (18.00), SK Prostějov 1913 – Břeclav (neděle 5. 11., 17.00 hodin), Boskovice volný los