Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Poslední týden před volbami je ve znamení finiše všech zúčastněných subjektů o hlasy voličů. Komunistická strana Čech a Moravy uspořádala na náměstí TGM u ZLATÉ BRÁNY předvolební odpoledne s prezentací svých kandidátů do prostějovského zastupitelstva i Senátu. Podpořit je přijel přímo předseda strany Vojtěch Filip.

Přestože předsedův program v Prostějově měl být rozmanitější, dopravní problémy omezily jeho pobyt pouze na dvě hodiny. Během nich rozdával spolu s kandidátkou do Senátu Zuzanou Böhmovou kolemjdoucím gerbery a zval je k volbám.
„Velmi si vážím žen v politice, myslím, že jejich pohled na věc, odlišný od mužského, je určitě potřebný. Také se traduje, že kandidáti za KSČM jsou většinou v důchodovém věku, což se o této dámě říci rozhodně nedá,“ poznamenal ve svém projevu na adresu Böhmové. Dále se Filip věnoval v krátkosti představení volebního programu. „Do Senátu je třeba zvolit takové kandidáty, aby dokázali jeho práci změnit,“ doporučoval jako alternativu názorů na zrušení druhé parlamentní komory.
Zuzana Böhmová, která mimo jiné přišla s iniciativou na ozdravný pobyt dětí z krymského Armjansku, zasaženého nedávno ekologickou katastrofou, vystoupila s krátkým proslovem, jemuž dominovaly sociální otázky a podpora rodin, čemuž by se v případě zvolení chtěla věnovat. Vedoucí kandidátky do zastupitelstva Václav Šmíd pak připomněl práci v uplynulém volebním období a shrnul priority pro to následující. Mezi nimi nechyběly otázky sociálního bydlení nebo severního obchvatu.
Kolemjdoucí zaujaly neotřelé limonády v retro stylu, které mnohým připomněly krásné doby jejich dětství. Umožnit bezpečný život dnešním dětem je to hlavní, o co komunistům v jejich snažení jde.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments