Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Poslední týden před volbami je ve znamení finiše všech zúčastněných subjektů o hlasy voličů. Komunistická strana Čech a Moravy uspořádala na náměstí TGM u ZLATÉ BRÁNY předvolební odpoledne s prezentací svých kandidátů do prostějovského zastupitelstva i Senátu. Podpořit je přijel přímo předseda strany Vojtěch Filip.

Přestože předsedův program v Prostějově měl být rozmanitější, dopravní problémy omezily jeho pobyt pouze na dvě hodiny. Během nich rozdával spolu s kandidátkou do Senátu Zuzanou Böhmovou kolemjdoucím gerbery a zval je k volbám.
„Velmi si vážím žen v politice, myslím, že jejich pohled na věc, odlišný od mužského, je určitě potřebný. Také se traduje, že kandidáti za KSČM jsou většinou v důchodovém věku, což se o této dámě říci rozhodně nedá,“ poznamenal ve svém projevu na adresu Böhmové. Dále se Filip věnoval v krátkosti představení volebního programu. „Do Senátu je třeba zvolit takové kandidáty, aby dokázali jeho práci změnit,“ doporučoval jako alternativu názorů na zrušení druhé parlamentní komory.
Zuzana Böhmová, která mimo jiné přišla s iniciativou na ozdravný pobyt dětí z krymského Armjansku, zasaženého nedávno ekologickou katastrofou, vystoupila s krátkým proslovem, jemuž dominovaly sociální otázky a podpora rodin, čemuž by se v případě zvolení chtěla věnovat. Vedoucí kandidátky do zastupitelstva Václav Šmíd pak připomněl práci v uplynulém volebním období a shrnul priority pro to následující. Mezi nimi nechyběly otázky sociálního bydlení nebo severního obchvatu.
Kolemjdoucí zaujaly neotřelé limonády v retro stylu, které mnohým připomněly krásné doby jejich dětství. Umožnit bezpečný život dnešním dětem je to hlavní, o co komunistům v jejich snažení jde.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-