Dobré odpoledne, dnes je středa 18.9.2019
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Poslední týden před volbami je ve znamení finiše všech zúčastněných subjektů o hlasy voličů. Komunistická strana Čech a Moravy uspořádala na náměstí TGM u ZLATÉ BRÁNY předvolební odpoledne s prezentací svých kandidátů do prostějovského zastupitelstva i Senátu. Podpořit je přijel přímo předseda strany Vojtěch Filip.

Přestože předsedův program v Prostějově měl být rozmanitější, dopravní problémy omezily jeho pobyt pouze na dvě hodiny. Během nich rozdával spolu s kandidátkou do Senátu Zuzanou Böhmovou kolemjdoucím gerbery a zval je k volbám.
„Velmi si vážím žen v politice, myslím, že jejich pohled na věc, odlišný od mužského, je určitě potřebný. Také se traduje, že kandidáti za KSČM jsou většinou v důchodovém věku, což se o této dámě říci rozhodně nedá,“ poznamenal ve svém projevu na adresu Böhmové. Dále se Filip věnoval v krátkosti představení volebního programu. „Do Senátu je třeba zvolit takové kandidáty, aby dokázali jeho práci změnit,“ doporučoval jako alternativu názorů na zrušení druhé parlamentní komory.
Zuzana Böhmová, která mimo jiné přišla s iniciativou na ozdravný pobyt dětí z krymského Armjansku, zasaženého nedávno ekologickou katastrofou, vystoupila s krátkým proslovem, jemuž dominovaly sociální otázky a podpora rodin, čemuž by se v případě zvolení chtěla věnovat. Vedoucí kandidátky do zastupitelstva Václav Šmíd pak připomněl práci v uplynulém volebním období a shrnul priority pro to následující. Mezi nimi nechyběly otázky sociálního bydlení nebo severního obchvatu.
Kolemjdoucí zaujaly neotřelé limonády v retro stylu, které mnohým připomněly krásné doby jejich dětství. Umožnit bezpečný život dnešním dětem je to hlavní, o co komunistům v jejich snažení jde.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments