Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Poslední týden před volbami je ve znamení finiše všech zúčastněných subjektů o hlasy voličů. Komunistická strana Čech a Moravy uspořádala na náměstí TGM u ZLATÉ BRÁNY předvolební odpoledne s prezentací svých kandidátů do prostějovského zastupitelstva i Senátu. Podpořit je přijel přímo předseda strany Vojtěch Filip.

Přestože předsedův program v Prostějově měl být rozmanitější, dopravní problémy omezily jeho pobyt pouze na dvě hodiny. Během nich rozdával spolu s kandidátkou do Senátu Zuzanou Böhmovou kolemjdoucím gerbery a zval je k volbám.
„Velmi si vážím žen v politice, myslím, že jejich pohled na věc, odlišný od mužského, je určitě potřebný. Také se traduje, že kandidáti za KSČM jsou většinou v důchodovém věku, což se o této dámě říci rozhodně nedá,“ poznamenal ve svém projevu na adresu Böhmové. Dále se Filip věnoval v krátkosti představení volebního programu. „Do Senátu je třeba zvolit takové kandidáty, aby dokázali jeho práci změnit,“ doporučoval jako alternativu názorů na zrušení druhé parlamentní komory.
Zuzana Böhmová, která mimo jiné přišla s iniciativou na ozdravný pobyt dětí z krymského Armjansku, zasaženého nedávno ekologickou katastrofou, vystoupila s krátkým proslovem, jemuž dominovaly sociální otázky a podpora rodin, čemuž by se v případě zvolení chtěla věnovat. Vedoucí kandidátky do zastupitelstva Václav Šmíd pak připomněl práci v uplynulém volebním období a shrnul priority pro to následující. Mezi nimi nechyběly otázky sociálního bydlení nebo severního obchvatu.
Kolemjdoucí zaujaly neotřelé limonády v retro stylu, které mnohým připomněly krásné doby jejich dětství. Umožnit bezpečný život dnešním dětem je to hlavní, o co komunistům v jejich snažení jde.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Muzejní noc
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Semo Smržice
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments