Druhého června je pro nás, tvrdě pracující, velmi zajímavý den. Je totiž den "Odejdi z práce dříve" (National Leave Work Early Day).
Tento neoficiální den vznikl v USA a vybízí lidi, aby si udělali čas pro sebe, své koníčky nebo rodinu. Je to připomínka důležitosti rovnováhy mezi pracovním a osobním životem.
Mno, tak čí šéf ho bude akceptovat?






