Příjemnou noc, dnes je sobota 30.9.2023.
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Vyhlášené kostelecké restaurace zůstávají zavřené. I přes změnu majitele

Zpravodajství

Bývaly to dvě hojně navštěvované kostelecké restaurace. Jejich aktuální stav je však tristní a ani v jedné z nich se už řadu let nenajíte. Zatímco Hanácká restaurace v centru města je zavřená už sedm let, Restauraci U Pramene ten samý osud potkal před necelými dvěma lety. Vše nasvědčuje tomu, že ani jedna z nich se v dohledné době neotevře.

Značky:
Reklamami ničí řidičům stěrače

Zpravodajství

Je to dlouholetý problém, o kterém se diskutuje nejen v Prostějově. Ovšem zatímco v některých městech je to už různými vyhláškami zakázáno, prostějovský magistrát nad tímto nešvarem stále přivírá oči a nechává roznašeče reklamních letáků ničit majitelům jejich auta.

Značky:
Změnila protestní jízda traktorů podmínky EU?

Zpravodajství

Tolik za sebou jedoucích traktorů městě snad ještě nikdy neprojelo. Celkem 30 zemědělských strojů ze dvou směrů dorazilo v polovině loňského září do Prostějova, aby se zástupci 22 zemědělských družstev z celého regionu zapojili do protestní akce. Zemědělcům se nelíbilo, že jim bruselští úředníci stále více diktují, jakým způsobem mají hospodařit na svých pozemcích. S odstupem času Večerník zapátral, zda měly protesty nějaký dopad…

Anketa

Rozbíhají se sezóny kolektivních soutěží. Na který ze sportů se nejvíce těšíte?
Copyright © 2004 - 2023 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.