Příjemnou noc, dnes je sobota 30.9.2023.
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Učitelé z GJW v létě usedli do lavic po celé Evropě

Společnost
Fotogalerie

Barcelona, Irsko, Malta, Valencie, Hamburk. Do všech těchto míst o prázdninách vedly cesty za vzděláním učitelů z Gymnázia Jiřího Wolkera. Cílem projektu z programu Erasmus+ je zlepšení metodické připravenosti a inovace výuky učitelů cizích jazyků, ale také prohloubení znalostí angličtiny u těch učitelů, kteří své předměty vyučují v rámci osmiletého studijního programu English for the Future částečně v angličtině.

Značky:
BYLINKY PRO ZLEPŠENÍ OBRANYSCHOPNOSTI

Společnost

V období zvýšeného výskytu virových onemocnění, kterým se opravdu nelze vyhnout, je nutné organismus chránit a posilovat jeho přirozenou obranyschopnost. Některé bakterie se v lidském těle dokonce vyskytují běžně. Velký problém pak nastává při jejich přemnožení. K tomu může dojít při oslabení imunitního systému nebo při dlouhodobém stresu, který také negativně působí na naši obranyschopnost. Jiné bakterie jsou nebezpečím i pro zdravý organismus a je pro něj velmi obtížné si s nimi vypořádat. Jak obdobným problémům předcházet, vám nastíní další díl pravidelného seriálu Večerníku s relaxačním a zdravotním centrem NADĚJE Jarmily Podhorné.

Zámecké hody v Brodku u Prostějova nabídly veterány, folklór i kolotoče

Společnost
Fotogalerie

Zámek rodu Belcredi byl předminulou neděli 17. září opět otevřen pro veřejnost. Na jeho nádvoří a v parku se odehrála nejen výstava vozidel a motorek veteránského věku, ale i folklórní program. Ten se ale o hodnou chvíli zdržel, moderátor Miroslav Hrabčík se totiž vydal do úplně jiného Brodku a musel se vracet až od Konice... „Řikáte mě hanácké patriot, tož su také vrták a všeckém se omlóvám,“ nechal se slyšet statný Hanák. Tamní hode tak začaly zvesela!

Anketa

Rozbíhají se sezóny kolektivních soutěží. Na který ze sportů se nejvíce těšíte?
Copyright © 2004 - 2023 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.