Prázdninový díl našeho seriálu probíhal ve svěžím duchu, byl plný optimismu, energie, dobré nálady a úsměvů. Nová image paní Dostálové byla sestavena podle její osobnosti tak, aby ji vnitřně vystihla a zároveň splnila její přání, a to vypadat na svůj věk pěkně, čehož se náš tým zhostil se vší vervou.

No a domnívám se, že výsledek stojí za to. Paní Janka omládla minimálně o deset let a kdybyste cítili tu novou energii, která se přidala k té její stávající... Byla to zkrátka paráda se vším všudy. Paní Dostálová byla naprosto nadšená, její rodina a známí taktéž, což nejen mě, ale i celý náš tým velice potěšilo. Doufám, že jí nová vizáž vydrží a bude se z ní radovat ještě nějakou dobu. Velice děkuji všem, kteří se na letní PROMĚNĚ IMAGE podíleli. A již teď se těšíme na další z vás. Neváhejte a hlaste se, čeká vás ojedinělý zážitek a nová jiskra do života.“

Za celý tým Aneta Křížová,

patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy

 

Celý prázdninový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, který vyšel v pondělí 30. srpna