Dnes je pondělí 16.6.2025, svátek slaví Zbyněk
Fabricio Koriťák: „Myslel jsem, že mě něco chytne“

VRAHOVICE Kvalitní výkon, a nakonec taky tři vstřelené góly zdobily v sobotu při domácím zápase Vrahovice. Čechovice „B“ v prvním poločase přehrávaly, přesto však skončila půle 1:1. Ve druhé půli dokázali hosté načas srovnat hru, paradoxně však Vrahovice přidaly dvě branky a rozhodly. Na konečných 3:1 nakonec upravil Fabricio Koryťák. Věkově teprve dorostenec není mezi střelci neznámou figurou. Nyní se ale blýskl ránou do růžku z hranice vápna. A zatímco v první půli spíše nahrával, v tomhle zápase pro něj ojedinělá střela dala Vrahovicím definitivně klid. Právě hráč s číslem 7 pak rozebral zápas.

 

* Jak byste zhodnotil utkání?

„Bylo to od nás dobré, hráli jsme tentokrát opravdu dobře. Byl to náš nejlepší výkon na jaře. Mohli jsme ale dát v prvním poločase víc gólů. Ale hlavně jsme vyhráli, to je to nejlepší.“ (úsměv)

* Souhlasíte, že jste v první půli měli víc ze hry?

„Ano, myslím si, že určitě víc. Stejně tak víc šancí.“

* V první půli jste měli hodně šancí, ale neproměnili jste. Pak Čechovice přišly se standardkou a bylo to 1:1. To muselo být pro vás těžké?

„To ano. Ten gól v poslední minutě poločasu nás zas dostal trochu dolů. Pak jsme ale dokázali dát další a už to bylo pro nás dobré, klidné.“

* Jak jste se v momentě vyrovnání cítil?

„No, bylo to strašný, myslel jsem, že mě něco chytne. (smích) Měli jsme tam břevno, pak prázdnou branku. My jsme nedali gól, oni ano… Bohužel.“

* Jak byste popsal situaci před vaším gólem?

„Jak to popsat, dostal jsem opravdu pěknou nahrávku, zakončení bylo jakž takž: levačkou, jsem přitom pravák. Nějak to tam padlo.“

* Aktuálně jste v tabulce druzí…?

„Ano, jsme druzí…“

* Takže i sledujete tabulku. Co máte slíbeno za případné první místo?

„Asi chceme postupovat, myslím teda. Chtěli bychom…“