Toto byla velká událost. V polovině loňského února otevřela na Prostějovsku vůbec první pobočka světoznámého řetězce McDonald’s. Nový objekt vyrostl v nákupní zóně v Držovicích naproti OC Arkáda. S ročním odstupem nás zajímalo, jaké zkušenosti s pobočkou hosté mají.

 

Nově otevřená pobočka McDonald’s nedaleko dálničního sjezdu z D46 nabídla zákazníkům mimo jiné moderní design či službu pro řidiče McDrive. Hojně ji tak navštěvují nejen lidé z Prostějova, ale často i cizinci projíždějící po dálnici ve směru na Brno či Ostravu. Většina návštěvníků tak měla zkušenosti i s jinými podobnými restauracemi rychlého občerstvení. „Je to pěkné místo, čisté, ne tolik přeplněné. Jídlo nabízí standard McDonald’s,“ zhodnotil jeden ze zahraničních návštěvníků. Objevily se i zajímavé připomínky. „Zmrzlina tady mi chutnala jinak než v každém jiném McDonald’s,“ upozornil jeden z hostů.

Prostějovský McDonald’s mimo jiné také nabízí rozvoz jídla přímo domů. S tím ve většině případů panuje spokojenost, i zde se však objevují výtky. „Bylo to dobré, jen škoda, že kurýrem bylo doručeno skoro po hodině. Jídlo tak bylo studené a zmrzlina rozpuštěná,“ vyjádřila se jedna z Prostějovanek.