Také letošní školní rok se mohou studenti sportovního managementu Střední odborné školy podnikání a obchodu Prostějov těšit na přednášky jednatele marketingové společnosti TK PLUS Miroslava Černoška. 

První přednáška guru sportovního marketingu proběhla v únoru. Studenti 3. ročníku se zaměřením na sportovní management měli výjimečnou možnost dozvědět se informace z oblasti historie sportovního marketingu. Na SOŠPO Prostějov studují sportovci, a právě v rámci tohoto zamření probíhají ve 3. ročníku přednášky odborníků z praxe.
„Výuku sportovního marketingu formou přednášek odborníků z praxe realizujeme již čtvrtým rokem ve spolupráci se společností TK PLUS. Naši studenti mají jedinečnou možnost dozvědět se praktické informace, které na žádné jiné střední škole nezískají,“ sdělil ředitel školy Marek Moudrý. Miroslav Černošek je výraznou osobností sportovního marketingu v České republice. Stojí za mnohými úspěšnými projekty, mezi které patří například největší atletický turnaj v České republice Zlatá tretra v Ostravě.