Hnutí ANO 2011 ve spolupráci s PROSTĚJOVSKÝM Večerníkem vám už po dva měsíce přináší poznávací soutěž pro občany města. A pokračujeme i v měsíci třetím. Cílem je zábavnou formou připomenout důležité okamžiky z historie Prostějova a upozornit na zajímavá místa i osobnosti, které jsou s naším městem spojeny. Dnes po týdenní přestávce pokračujeme již devátým dějstvím, ještě předtím pak došlo na druhé slosování výherců. A šťastlivcem květnového cyklu se stal Petr Sekanina z Prostějova, který vyhrává vyhlídkový let právě nad městem Prostějovem.

Organizátoři soutěže se s výhercem v příštích dnech spojí, aby doladili podrobnosti. Soutěže ale nadále frčí dál. Každý týden až do konce září se na stránkách Večerníku objeví jedna otázka. Bude na čtenářích, aby na ni nalezli správnou odpověď a tu zaslali buď korespondenčně na adresu Večerníku, nebo využili formuláře pro elektronickou odpověď na webu ano-prostejov.cz/soutez.

Každý čtenář může zaslat pokaždé jednu odpověď. Jednou měsíčně bude ze správných odpovědí zaslaných za týdenní kola v daném měsíci soutěže vylosován vítěz. Jeden člověk tak bude moci mít „v osudí“ za každý týden jeden odpovědní lístek.

Každý měsíc jeden či jedna z vás obdrží jako cenu vyhlídkový let nad Prostějovem. Vítěz či vítězka závěrečného zářijového losování pak získá tandemový seskok padákem. Celkem tedy bude vylosováno šest šťastlivců. Na koho se tedy usměje štěstí ještě v červnu, červenci a srpnu, ten se podívá na město z paluby letadla. Kdo vyhraje závěrečné kolo, bude si moci skočit padákem, na tandemovém seskoku jej bude doprovázet zkušený parašutista zvaný tandem pilot.

OTÁZKA NA PRVNÍ ČERVNOVÉ KOLO:

JAK SE JMENOVAL ZAKLADATEL PRVNÍ ČESKÉ FIRMY NA VÝROBU ODĚVŮ V PROSTĚJOVĚ, JEJÍŽ HISTORIE SE ZAČALA PSÁT V ROCE 1862?

 

Písemné odpovědi v obálce označené „SOUTĚŽ ANO 2011“ můžete posílat do konce týdne na adresu PROSTĚJOVSKÝ Večerník, Vápenice 19, 796 01 Prostějov. Pokud dáváte přednost elektronické formě, zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zadejte odpověď ve stejném termínu do odpovědního formuláře na adrese ano-prostejov.cz/soutez. Učinit tak musíte do pátku 10. června, 12.00 hodin.