Čekáme na slečny,

ženy, ale i muže a páry!

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE napsal již deváté pokračování v letošním roce a všichni tak s novou touhou vyhlížíme k listopadovému dějství, které bývá tradičně hodně barevné. Hlaste se tak a sledujete tištěná vydání i naše internetové stránky, průběžně budete kontaktování.

 

Manželé, sourozenci, kamarádi, hlaste se! Hledáme právě vás!

Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o ně postaráme přímo královsky!

Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu a úplný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.

Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení v kosmetickém studiu, výběr nového šatníku i brýlí tradičně a závěrečnou tečkou pak bude profesionální focení a natáčení.

Neváhejte a hlaste se! PROMĚNY IMAGE OD PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku dopadly vždy na jedničku a vítězky neměly jiných slov než chvály. Není co ztratit, naopak zcela zdarma získáte NOVOU IMAGE a také nezapomenutelný zážitek!

Co musíte udělat? Stačí poslat dvě své aktuální fotografie (tvář a postava) na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu e-mailu uvádějte „PŘIHLÁŠKA PROMĚNA IMAGE“ nebo můžete přijít osobně do naší redakce.

Uveďte také váš věk, velikost oblečení a důvod, proč se do proměny hlásíte, proč bychom měli vybrat právě vás, dále odkud jste a telefonický kontakt. Hlásit se můžete až do 11. listopadu 2022.

 

 Říjnový díl seriálu PROMĚNA IMAGE je součástí tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 31. října