Obavy v posledních dnech nabývají na intenzitě, v ohrožení jsou naše životy, globální krize mění doslova celý svět... Dopady se odrážejí i v pracovně-právních vztazích, minimalizace je třeba v osobním setkávání mezi jednotlivými zaměstnanci, přednost dostává použití prostředků dálkové komunikace. Zásahy vlády ČR se přímo dotýkají také seriálu PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Přesto se nám v daných podmínkách podařilo sedmapadesátý díl doslova na poslední chvíli a za už zpřísněných bezpečnostních opatření zvládnout, a tak se můžete i tentokrát podívat, komu jsme tentokrát přenechali tu vymoženost prožít pohádkový den. Jak tomu však bude dál, to v tuto chvíli nelze předjímat... Každopádně měsíc říjen pro sebe uzmula Libuše Grydilová z Ondratic, kterou již v dubnu přihlásil její syn.

Ještě před samotnou proměnou aktuální vítězky si pojďme zrekapitulovat, že od dubna 2015 jsme změnili image a udělali radost mladinkým či vyzrálým ženám, nechyběli ani muži a páry. Všechny doposud uskutečněné proměny navíc dopadly přímo skvěle a jsme nesmírně rádi, že se tento projekt i po více jak pětiletém účinkování na stránkách nejčtenějšího regionálního periodika stále těší velké popularitě. Jak známo, v minulosti zaujal až v Praze, Ostravě, Olomouci, Vyškově, vědí o něm v Havířově, Bouzově a jednou k nám dokonce neváhala přijet zájemkyně až ze slovenského okresu Nitra.

Nový díl seriálu PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku se konal druhou říjnovou sobotu, a i tentokrát šlo o výjimečné klání. „Maminka vaši proměnu i obdobné pořady v televizi sleduje již několik let, chtěl jsem jí tak udělat radost. Rozhodl jsem se, že ji zkusím přihlásit, a vyšlo to, všichni jsme měli moc velkou radost. Už jsme to po půl roce ani nečekali, pro maminku to je splněný sen, přejeme jí všichni, aby si to moc užila,“ osvětlil s úsměvem zrod přihlášky Martin Grydil, syn paní Libuše.

Libuše Grydilová je velice vitální dáma, v květnu oslavila krásné pětasedmdesáté narozeniny. Překypuje aktivitou, když zrovna netráví čas na zahrádce, tak háčkuje, plete, čte detektivky, jezdí na kole a velmi ráda věnuje svůj čas vnoučatům. Mnoho let pracovala v Oděvním podniku, móda je jí tedy blízká, což bylo vidět i při výběru oblečení. Velice dobře se orientovala ve střizích, materiálech a zpracování oděvů. Kosmetika a líčení jí tak blízké nejsou, takže nebylo od věci zabrousit do tajů péče o pleť, nechybělo ani líčení. Řada přišla i na poradenství v optice, kde jsme vybrali několikery slušivé brýle, na které není paní Libuše zvyklá. Stávající barva vlasů i střih nebyly špatné, takže nebylo nutné provádět razantní zásah, ale i tak naše říjnová vítězka omládla snad o deset let.

Již od samého rána bylo veselo, do toho svítilo sluníčko, takže jsme si všichni celý průběh moc užili za pozitivní a přátelské atmosféry. A jak to vše probíhalo? Odpověď naleznete na následujících řádcích...

I tentokrát jsme vše znovu pečlivě monitorovali, co nenajdete zde, tudíž uvidíte, když navštívíte internetové stránky www.vecernikpv.cz. Čekají tam na vás obsáhlá fotogalerie a video z podzimního kola PROMĚNY IMAGE. Najdete tam i rozsáhlý archiv všech předcházejících epizod seriálu.

 

 

 

 

 

Celý říjnový díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 26. října